2. El Eşya

2. El Eşya

2. el eşya olarak numaramız 0553 590 17 91’e ayrıntılı fotoğraf gönderebilirsiniz. Ankara’da 2. el eşya üzerine firmamız 20 yıldır hizmet vermektedir.

Ankara Türkiye’nin 2. el olarak merkezi konumundadır. Ankara genelinde 500 spot eşya satan firma hizmet vermektedir. Her mahalle de her semtte spot işi yapan esnaflar çoğalmaktadır. Bundan sebeple satmak istediğiniz eşyaları farklı firmalar sürekli farklı fiyat verecektir. Müşteri odaklı çalıştığımız için sizin daha az gelirle satmanızı istemeyiz. Öncelikle bize de 2. el eşyaları gönderin inceleyelim. En yüksek fiyat garantisiyle eşyalarınızı evlerinizden alalım.

Eşya satmak isterseniz fotoğraflarınızı gönderin. Uzman personellerimiz size en yüksek fiyattan teklif versinler. Ankara içi 30 dakika da bütün eşyalarınızı yerinizden alıyoruz. Ücretinizi aldıktan sonra peşin olarak ödüyoruz. İkinci el eşya alımında hiç bir sorunla karşılaşmayacağınızı taahüt ediyoruz. Ya da bizi aradığınızda yerinize de gelip ücretsiz olarak eşyalarınızın durumunu kontrol edip ücretsiz şekilde fiyat verebiliriz.

 

Ankara 2. el eşya

Bütün ikinci el eşyalarınızı  bütün ilçelerden 30 dakika da en yüksek fiyattan alıyoruz!

2. el eşya ford marka araç

Satmak istediğiniz 2. el eşyalarınızı kullanmadığınız eşyalarınızı çöpe atmak yerine, bize satmanız ihtiyacı olan öğrencilerin, memurların ve bekarların işlerine yarayabilir. Bize iletişim numaralarımızdan ulaşıp ya da whatsapp’dan fotoğraflarını yolladıktan sonra eşyalarınızı alıyoruz. Evinizdeki bütün eşyaları titizlikle uzman personellerimiz tarafından getiriyoruz. Eşya almak isterseniz de bize ulaşabilir ya da mağazalarımızı ziyaret ederek görebilirsiniz. Letgo ve facebook profillerimizden eşyaları görebilir.  Ya da sayfamızın 2. el eşya kısmına bakabilirsiniz. Kaparo karşılığında evinize teslim edebiliriz. Nakliye konusunda firmamız evden eve eşya taşımada 10 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Taşıtmak istediğiniz eşyaları bize söylemeniz durumunda yerinize gelerek fiyat vereceğiz. İstemiş olduğunuz zamana göre personellerimiz tarafından 2. el eşyalarınız taşınacaktır. Beyaz eşya bakım ve tamiratta yapmaktayız. Uzman teknik servis personelimiz tarafından garantili olarak, 2. el eşyalarınızın keşifini yapıyoruz. Yaptırmak isterseniz 6 ay garantili 2. el eşyalarınızı yapıyoruz. Masraf yüksek tutması durumunda eskiyi getir, yeniyi götür kampanyasından faydalanıp mağazalarımızdan seçtiğiniz beyaz eşyaları eskinin karşılığında ücret ödeyerek alabilirsiniz. Taşıma ve kurulumunu kendi personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Satmak istediğiniz şeklini beğenmediğiniz evinize uymayan bütün eşyalarınıza talibiz. Sizin istemediğiniz eşyalar başka kişilierin ihtiyacı olabilir.

Bütün ilçelere 2. el eşyaların alımını ve satımı konusunda 30 dakika da hizmet veriyoruz.

Bütün evinizin ihtiyacı olan 2. el eşyaları özenle aldığımız evlerden temizletiyoruz. Size geldiğinde 2. el eşya olarak isteğiniz doğrultusunda yıkama hizmeti de sunuyoruz. Koltuk takımları 2. el eşya  fiyatları dışarıda yaptırmanız durumunda sizden yüksek fiyat talep ederken biz kendi yıkama ekibimizle daha uyguna gerçekleştiriyoruz.

Firma bilgilerimiz: Aydınlıkevler mah. Uzayan Sok No:7/A , Şehit Mustafa baş cad. No.60 Altındağ/ANKARA’dır. 2. el eşyalarınızı satmak için bizimle her gün iletişime geçebilirsiniz. Mağazalarımız 7 gün açıktır.  Ankara’nın bütün semtlerine hizmet veriyoruz. Eşya satışında ise Türkiye geneline eşya satışı gerçekleştiriyoruz. İhracat yönünden ise Gürcistan, Irak ve Suriye’ye 2. el eşya satışımız vardır.

 

Koltuk takımlarınızı, kanepelerinizi, çekyatlarınızı, bazalarınızı 2. el eşya olarak  tamir ettirmek isterseniz firmamızın mobilyacı ustası en ucuz şekilde eşyalarınızı tamir ettiriyoruz.

 

Eski 2. el antika eşyalarınızı döşeme yaptırmak, 2. el eşya mobilyalarını boyatmak ve verniklemek istersenizde firmamız tarafından gerçekleştirebilirsiniz.

Sıfır Gardop, Giysi Dolabı, Yatak Odası ve vestiyer imalat konusunda 2. el eşya da firmamız tarafından yapılmaktadır. İstemiş olduğunuz ürünlerin örnek fotoğraflarını yada boyutlarını sipariş ederek firmamız tarafından sıfır ürünlerimizde 2 yıl garanti verip sıfır imalat yapmaktayız. Beyaz eşyalarınızı hurdaya satmak isterseniz de firmamız en yüksek hurda fiyatından eşyalarınızı alacaktır.

En kısa örneklendirme yapacak olursak 2. El eşya satmak isterseniz;

  • Fotoğrafları 0553 590 17 91’e gönderin.
  • En yüksek fiyattan eşyalarınıza teklif gönderelim.
  • Ankara’nın bütün ilçelerine 30 dakika da bütün eşyalarınızı peşin olarak alalım.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Önceki makalelelerimizi sol altttan takip edebilirsiniz.