2 3 lü 2 tekli Ankara 2. el Eşya Alım&Satım

Ankara 2. El Alım&Satım

Ankara Türkiye’nin 2. büyük ilidir. Ankara 2. el Alım&Satım konusunda diğer bütün illere göre bu sektör çok gelişmiştir. Ülkemize ekonomik yönden döviz girişi bakımından Suriye, Irak, Gürcistan’a 2. el eşya, koltuk takımları, beyaz eşyalar, yatak odaları, yemek odaları ve diğer bir çok 2. el eşya ihracatı yaparak hem vergiden, hem döviz olarak fayda sağlamaktadır. Dış pazar konusunda bu kadar yoğun olan 2. el eşya işi, iç pazarda da bir çok durumu olmayan bekarlara, ailelere, memurlara ve öğrencilere uygun fiyatlı politika izleyerek vatandaşlarımızın eşya satışında  fayda sağlamaktadır.  Artık ekonomik yönden bir çok vatandaşımız sıfır eşya alım konusunda bütçesini çok zorlamaktadır. Bizim elimizde olan durumlarda, konularda gerekli desteği tüm vatandaşlarımıza sağlamaktayız. Siz de elinizdeki eşyaları atmadan önce bizden ya da çevrenizdeki Ankara 2. el Alım&Satım konusunda uzman olan Ankara’daki spotçulara başvurabilirsiniz. Siz eşyalarınızı yenilerken, bazı kişiler o ihtiyaçlara ihtiyacı olabilir. Biz tam bu noktada görevimizi başarıyla ve özgüven ile yapmaktayız.

Ankara 2. el Alım&Satım olarak bir çok ilçelere, mahallelere hizmet vermekteyiz. Piyasa da yıllardır bulunan işletmelerimiz müşteri odaklı 10 yıldır hizmet vermektedir.

Ankara 2. El Alım&Satım olarak en yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

Şubelerimiz: Aydınlıkevler mah. Şehit Mustafa Baş Cad. No:60 ve Aydınlıkevler mah. uzayan sok. no: 7/A Altındağ/ANKARA’da bulunmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz: 0553 590 17 91 & 0554 893 31 41’den haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz.

Ankara eşya alanlar konusunda uzman personellerimiz tarafından eşyalarınızın fotoğraflarını iletişim bilgilerimizden bize gönderebilir. Anında piyasaya göre yüksek fiyat vererek, müsait bir zamanınızda eşyalarınızı evinizden peşin ödeyerek alıyoruz.

Ankara eşya satışında ise, bütün ürünlerimizde garanti veriyoruz. Beyaz eşyalarımız da(Buzdolabı, Çamaşır Makinesı, Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi, Ocaklı Fırın, Televizyon vb.) 6 ay  iyi niyet garantimizden faydalanabilirsiniz. Eşya almak istediğinizde mağazalarımıza gelme zorunluluğu olmadan, mobil ile iletişimde bulunarak elimizde bulunan ürünlerin fiyatlarıyla birlikte fotoğraflarını gönderebiliriz. Beğendiğiniz ürünü ister yerinde görüp alabilirsiniz. İsterseniz bir miktar ücret yatırarak tarafınıza titizlikle teslim edebiliriz. Ürünleri size getirdiğimizde beğenmezseniz ücretsiz iade alabiliriz. Her hangi bir problemde istemiş olduğunuz farklı ürünlerle birebir değişim yapabilirsiniz.

Önceki makaleleri buradan inceleyebilirsiniz. Yeni ürünlerimizi takip etmek isterseniz facebook sayfamızdan görebilir. Oradan da iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.