Ankara 2. el eşya Alanlar

ANKARA 2. EL EŞYA ALANLAR

Ankara 2. el eşya alanlar olarak, 0553 590 17 91 numaralı telefonumuzdan  günün her saati ulaşabilirsiniz.  Firmamız uzun yıllardır spot eşya konusunda tecrübeli müşteri odaklı çalışmaktadır. Satmak istediğiniz kullanmadığınız eşyalarınızı ankara ikinci el eşya alanlar,  piyasada en yüksek fiyattan alıyoruz.

2. El eşyalarınızı Satmak istiyorsanız;

  • Satmak istediğiniz, kullanmadığınız eşyalarınızı 0553 590 17 91 numaralı telefonumuza fotoğraflarını gönderin.
  • Uzman personellerimiz size anında en yüksek fiyatı versin.
  • İstediğiniz saatte aracımızla gelip, ivedilikle eşyalarınızı peşin ödeyerek yerinde teslim alalım.

ankara 2. el eşya alanlar koltuk

 

Ankara 2. el eşya alanlar, 2. El eşya Almak istiyorsanız;

  • Firmamızın facebook sayfasından, letgo profilinden ya da web sitesinde ki ürünler kısmından ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
  • Seçmiş olduğunuz ürünün stok bilgisini kontrol ettikten sonra, mağazalarımıza gelip, isterseniz inceleyebilir ya da istemiş olduğunuz adrese anında teslimatını yapabiliriz.

Ankara eşya alanlar hususunda firmamızdan ikinci el eşya satmadan önce fiyat almadan başka firmalara sormayınız. İkinci el koltuk takımı, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi olarak evinizde kullandığınız bütün eşyaları satın alıyoruz.

Firmamız tarafından aynı zamanda nakliye hizmetimizde vardır. Ankara 2. el eşya alanlar olarak, Ankara’nın bütün ilçelerine evden eve nakliyelerinizi uzman personellerimiz aracılığı ile yapıyoruz. Taşıtmak istediğiniz ürünlerin bilgisini mobil iletişim numaralarımızdan iletmeniz durumunda, size fiyat veriyoruz. Taşıtmak istediğiniz günü randevulaştıktan sonra eşyalarınızı sararak, vurmadan, çarpmadan titizlikle taşıyoruz. Eşyalarınız taşınırken zarar görmemesi için bütün eşyalarınızı garantili olarak taşıyoruz.

Altındağ ikinci el eşya alanlar olarak, firmamız tarafından kurulum ve tamirat hizmetimizde mevcuttur.  Tamir ettirmek istediğiniz eşyayı bize bilgi verdikten sonra, ücretsiz yetkili servisimiz tarafından adresinize gelerek hasar bedeli çıkaracaktır. Kabul etmeniz durumunda garantili olarak teknik servisimiz tarafından en kısa sürede yapılacaktır.

Ankara ikinci el eşya alanlar olarak bize sormadan eşyalarınızı kesinlikle satmayın.

Bünyemiz tarafından sıfır imalatta yapmaktayız. Ankara 2. el eşya alanlar olarak, İstemiş olduğunuz ölçülerde tarafımıza bildirdiğiniz takdirde belirli bir fiyat veriyoruz. Onay aldıktan sonra, imalat yapan personelimiz tarafından istemiş olduğunuz ölçülerde gardrop, yatak odası, yemek odası, çalışma masasını sıfır olarak yapıp size teslim ediyoruz.

Bundan önceki makalelerimizi okuyabilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için müşterilerimize teşekkür ediyoruz.