Ankara 2. el eşya Alanlar

ANKARA 2. EL EŞYA ALANLAR

Ankara 2. el eşya alanlar olarak, 0553 590 17 91 numaralı telefonumuzdan  günün her saati ulaşabilirsiniz.  Firmamız uzun yıllardır spot eşya konusunda tecrübeli müşteri odaklı çalışmaktadır. Satmak istediğiniz kullanmadığınız eşyalarınızı ankara ikinci el eşya alanlar,  piyasada en yüksek fiyattan alıyoruz.

2. El eşyalarınızı Satmak istiyorsanız;

  • Satmak istediğiniz, kullanmadığınız eşyalarınızı 0553 590 17 91 numaralı telefonumuza fotoğraflarını gönderin.
  • Uzman personellerimiz size anında en yüksek fiyatı versin.
  • İstediğiniz saatte aracımızla gelip, ivedilikle eşyalarınızı peşin ödeyerek yerinde teslim alalım.

ankara 2. el eşya alanlar koltuk

 

Ankara 2. el eşya alanlar, 2. El eşya Almak istiyorsanız;

  • Firmamızın facebook sayfasından, letgo profilinden ya da web sitesinde ki ürünler kısmından ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
  • Seçmiş olduğunuz ürünün stok bilgisini kontrol ettikten sonra, mağazalarımıza gelip, isterseniz inceleyebilir ya da istemiş olduğunuz adrese anında teslimatını yapabiliriz.

Ankara eşya alanlar hususunda firmamızdan ikinci el eşya satmadan önce fiyat almadan başka firmalara sormayınız. İkinci el koltuk takımı, ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi olarak evinizde kullandığınız bütün eşyaları satın alıyoruz.

Firmamız tarafından aynı zamanda nakliye hizmetimizde vardır. Ankara 2. el eşya alanlar olarak, Ankara’nın bütün ilçelerine evden eve nakliyelerinizi uzman personellerimiz aracılığı ile yapıyoruz. Taşıtmak istediğiniz ürünlerin bilgisini mobil iletişim numaralarımızdan iletmeniz durumunda, size fiyat veriyoruz. Taşıtmak istediğiniz günü randevulaştıktan sonra eşyalarınızı sararak, vurmadan, çarpmadan titizlikle taşıyoruz. Eşyalarınız taşınırken zarar görmemesi için bütün eşyalarınızı garantili olarak taşıyoruz.

Altındağ ikinci el eşya alanlar olarak, firmamız tarafından kurulum ve tamirat hizmetimizde mevcuttur.  Tamir ettirmek istediğiniz eşyayı bize bilgi verdikten sonra, ücretsiz yetkili servisimiz tarafından adresinize gelerek hasar bedeli çıkaracaktır. Kabul etmeniz durumunda garantili olarak teknik servisimiz tarafından en kısa sürede yapılacaktır.

Ankara ikinci el eşya alanlar olarak bize sormadan eşyalarınızı kesinlikle satmayın.

Bünyemiz tarafından sıfır imalatta yapmaktayız. Ankara 2. el eşya alanlar olarak, İstemiş olduğunuz ölçülerde tarafımıza bildirdiğiniz takdirde belirli bir fiyat veriyoruz. Onay aldıktan sonra, imalat yapan personelimiz tarafından istemiş olduğunuz ölçülerde gardrop, yatak odası, yemek odası, çalışma masasını sıfır olarak yapıp size teslim ediyoruz.

 

Ankara 2. el eşya alanlar olarak tüm ilçelere 30 dakika da ulaşım sağlıyoruz.

 

Ankara şanlı tarihi boyunca bir çok uygarlığa hizmet etmiştir. Tunç Çağı Hatti uygarlığına kadar uzanmıştır. Milatttan önce Hitit uygarlığı gelmiştir. Sırasıyla, Frigyalılar, Farslar, Makedonlar, Roma imparatorluğu, Selçuklular, Bizans imparatorluğu ve son olarak Osmanlı Devleti gelmiştir. 23 Nisan 1920’de Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde hükümet merkezini Ankara olarak ilan olmuştur. 1923de çıkarılmış olan kanun ile resmen Ankara başkent olmuştur. Başkent olması sebebiyle yıllardır memur kenti ve köklü üniversitelerimiz aracılığı ile öğrenci kenti olmuştur. Bu yüzden ankara 2. el eşya alanlar konusunda her mahalle de bir spot eşya işi yapan işletme mevcuttur. Satmak istediğiniz eşyaları her spotçu farklı fiyatla sizden almak isteyecektir. Biz müşteri odaklı çalıştığımız için en yüksek fiyat garantisiyle eşyalarınızı alıyoruz.

Ankara 2. el eşya alanlar olarak beyaz eşya tamiri de yapmaktayız.

Tamir ettirmek istediğiniz eşyaları bize ulaşım sağladıktan sonra ücretsiz gelip fiyat veriyoruz. Yaptırmanız durumunda servisimiz 2 yıl garantili size hizmet sunmaktadır. Eğer ki fiyatlar çok yüksek çıkması durumunda isterseniz eski makinenizi alıyoruz. Mağazamızdan almak istediğiniz beyaz eşyayı eskisiyle uygun fiyatlı değiştiriyoruz. Sıfır ürün tercih etmeniz durumunda anlaşmalı bayilerimizden alışveriş kredisi çekebilirsiniz. Eski eşyalarınızı biz alırız, bayi size onu indirim olarak yansıtacaktır.

Ankara ilinde Evden eve nakliye hizmetimizde vardır. Taşıtmak istediğiniz eşyaları ister telefonda bilgi vererek ya da ücretsiz yerinize gelip inceleyerek fiyatlandırma yapıyoruz. Taşıtmak istediğiniz eşyaları günü geldiğinde garantili olarak personellerimiz tarafından taşıyoruz. Bir problem olması durumunda garantiden eşyalarınız sıfırlarıyla değişim yapılacaktır. Ankara’da nakliye sektöründe 10 yıldır hizmet vermekteyiz. Uzman taşıyıcı personellerimizle evinizdeki bütün eşyaları titizlikle, temizlikle taşıyoruz.

Sıfır imalat yaptırmak istiyorsanız, yatak odası, gardrop, şifonyer ve bir çok konuda uzman ustamız sıfır imalat yapmaktadır. Ankara 2. el eşya alanlar olarak 2 yıl garantili ürünlerinizi evinize ücretsiz transfer ediyoruz. Bu arada eski eşyalarınızı da alıyoruz. Yenileriyle değiştiriyoruz. Mobilya döşemeleriniz eskidiyse firmamız tarafından döşeme kaplatma hizmeti de veriyoruz. Bunun için ürünlerinizin ebatları gereklidir. Ya da yerinize gelip personellerimiz tarafından yapılacak ölçümlerle size doğru bir fiyatlandırma yapıyoruz.

Bundan önceki makalelerimizi okuyabilir, ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için müşterilerimize teşekkür ediyoruz.