Eşya alanlar

Ankara eşya alanlar olarak ürünlerinizin ayrıntılı ve açıklamalı fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Teknik ekibimiz sizinle ilgilenecek en kısa sürede teklifini söyledikten sonra, kısa süre içerisinde uzman personellerimiz satmak istediğiniz eşyaları evinizden alacaktır.

Eşya Alanlar Aydınlıkevler Spot farkıyla fotoğraflarınızı gönderin. En yüksek fiyattan alalım. 0553 590 17 91 Arayın!

Ankara’daki bütün ilçelere hizmet vermekteyiz. Firmamız 10 yıldır eşya alanlar olarak müşteri odaklı eşya satışımızı gerçekleştirmekteyiz. Siz de eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizimle irtibata geçip en hızlı, en güvenli ve en yüksek fiyattan alabiliriz.

eşya alanlar yataksız koltuk takımı

Örnek verecek olursam, üstteki koltuk takımını satmak istiyorsunuz ve bizimle iletişime geçtiniz. Satacağınız koltuk takımının farklı açılardan görebileceğimiz en net şekilde fotoğraflamanız çok önemlidir. Eşya alanlar sizden bu koltuk takımının ayrıntılı, hataları varsa özellikle hatalı olan kısımları yakından çekmeniz oldukça önemlidir. Bize whatsapp yolu ile ulaştıktan sonra, teklifimizi size sunuyoruz. Kabul etmeniz durumunda en hızlı biçimde alıyoruz. Evinizden aldığımız eşyaların bakımını ve temizliğini halı yıkama ekiplerimiz, teknik servisimiz tarafından titizlikle yapmaktadır.

Eşya satışlarında Ankara’da bir çok spot eşya satıcısı vardır. Hatta Demetevler eşya alanlar olarak, Türkiye’nin bir çok iline sevkiyat yapmaktayız. En önemlisi ise Gürcistan daki müşterilerimizle olan ticari ilişkimizdir. Gürcistan ikinci el eşya stoğunu Ankara’daki spotçulardan temin etmektedir. Tırlar ile gelirler. 2 günde koltuk takımları, yemek odaları, yatak odaları, klasik oymalı koltuk takımları, beyaz eşyalar, eski antika eşyaları temin edip yüklemesini yaparlar. Bunlar sürekli bir döngü içerisinde devam eder. Sizin çöpe atmaya üşendiğiniz eşyalarınız, bazı insanların ihtiyacıdır. Bunu hiç bir zaman unutmamanızı öneriririm. Aynı Suriye’ye de ikinci el eşya ihracatı yapmaktayız. Savaş sebebiyle eğitim amaçlı koşu bantları, bisikletler ve eğitim için buna benzer bir çok eşya alanlar vardır. Eşya satışı ile ilgili letgo, sahibinden gibi sitelere de belirlemiş olduğunuz bir fiyattan ilan koyabilirsiniz. Eşya alanlar sizinle mesaj yolu ile ya da telefon numaranız aracılığıyla iletişime geçeceklerdir.

Yerlerimiz: Şehit Mustafa Baş Caddesi No:60 Aydınlıkevler/Altındağ/ANKARA ve Uzayan Sokak No:7/A’ Aydınlıkevler/Altındağ/ANKARA’dadır.

Önceki makalemiz için link‘ten ulaşabilirsiniz. Facebook profilimizde de yeni ürünlerimizi sergilemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.