Eşya alanlar

Eşya Alanlar

Ankara eşya alanlar olarak 0553 590 17 91 e fotoğrafları yollayabilirsiniz.  ürünlerinizin ayrıntılı ve açıklamalı fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Teknik ekibimiz sizinle ilgilenecek en kısa sürede teklifini söyledikten sonra, kısa süre içerisinde uzman personellerimiz satmak istediğiniz eşyaları evinizden alacaktır.

Eşya Alanlar Aydınlıkevler Spot farkıyla fotoğraflarınızı gönderin. En yüksek fiyattan alalım. 0553 590 17 91 Arayın!

Ankara’daki bütün ilçelere hizmet vermekteyiz. Firmamız 10 yıldır müşteri odaklı eşya satışımızı gerçekleştirmekteyiz. Siz de eşyalarınızı satmak istiyorsanız bizimle irtibata geçip en hızlı, en güvenli ve en yüksek fiyattan alabiliriz. eşya alanlar yataksız koltuk takımı

 

Örnek verecek olursam, üstteki koltuk takımını satmak istiyorsunuz ve bizimle iletişime geçtiniz. Satacağınız koltuk takımının farklı açılardan görebileceğimiz en net şekilde fotoğraflamanız çok önemlidir. Eşya alanlar sizden bu koltuk takımının ayrıntılı, hataları varsa özellikle hatalı olan kısımları yakından çekmeniz oldukça önemlidir. Bize whatsapp yolu ile ulaştıktan sonra, teklifimizi size sunuyoruz. Kabul etmeniz durumunda en hızlı biçimde alıyoruz. Evinizden aldığımız eşyaların bakımını ve temizliğini halı yıkama ekiplerimiz, teknik servisimiz tarafından titizlikle yapmaktadır.

Eşya satışlarında Ankara’da bir çok spot eşya satıcısı vardır. Hatta Demetevler eşya alanlar olarak, Türkiye’nin bir çok iline sevkiyat yapmaktayız. En önemlisi ise Gürcistan daki müşterilerimizle olan ticari ilişkimizdir. Gürcistan ikinci el eşya stoğunu Ankara’daki spotçulardan temin etmektedir. Tırlar ile gelirler. 2 günde koltuk takımları, yemek odaları, yatak odaları, klasik oymalı koltuk takımları, beyaz eşyalar, eski antika eşyaları temin edip yüklemesini yaparlar. Bunlar sürekli bir döngü içerisinde devam eder. Sizin çöpe atmaya üşendiğiniz eşyalarınız, bazı insanların ihtiyacıdır. Bunu hiç bir zaman unutmamanızı öneriririm. Aynı Suriye’ye de ikinci el eşya ihracatı yapmaktayız. Savaş sebebiyle eğitim amaçlı koşu bantları, bisikletler ve eğitim için buna benzer bir çok eşya alanlar vardır. Eşya satışı ile ilgili letgo, sahibinden gibi sitelere de belirlemiş olduğunuz bir fiyattan ilan koyabilirsiniz. Eşya alanlar sizinle mesaj yolu ile ya da telefon numaranız aracılığıyla iletişime geçeceklerdir.

2. El Eşya alanlar olarak en yüksek fiyat garantisi!

Firmamız ikinci el eşya alanlar olarak teknik servis hizmeti de vermektedir. Tamir ettirmek istediğiniz beyaz eşyalarınızı ( Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırınlı ocak ve küçük ev aletleri dahil) bütün beyaz eşyalarınızı teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Ürünleriniz hakkında bize bilgilendirme geçtikten sonra, firmamızın teknik servisi size ücretsiz tamirat teklifi sunuyor. Kabul etmeniz durumunda değiştirilen parçalar firmamız tarafından 2 yıl garanti altındadır. Eğer ki fiyat çok yüksek tutması durumunda mağazalarımızdan seçeceğiniz beyaz eşyalar ile fiyat farkını ödedikten sonra değişim sağlayabilirsiniz. Bizden almış olduğunuz 2. el beyaz eşyalar 6 ay garantilidir.   Evden eve nakliye konusunda da 10 yıldır tecrübe sahibiyiz.  Eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın ne olduğunu söyledikten sonra size en hızlı şekilde fiyat teklifini uzman personellerimiz sunacaktır. Anlaştıktan sonra istediğiniz zamanda personellerimiz eşyalarınızı evden eve yüksek katlarda ise asansörlü taşıma yapacaklardır. Bütün taşıtmak istediğiniz eşyalar firmamız tarafından garanti altındadır. Bir sorun oluşması durumunda eşyalarınızın sıfırlarıyla değişim sağlıyoruz.

Hemen Ulaşın: 0553 590 17 91

Ankara’da sıfır üretim imalatı da yapıyoruz. Eşya alanlar olarak Kaliteli ürünleri mağaza fiyat kârı’nı koymadan direkt müşteriye ulaştırıyoruz. Yaptırmak istediğiniz sıfır mobilyaları(Koltuk takımı, yemek odası, yatak odası, giysi dolapları, şifonyerler, büro takımları vb.) ürünleri en uygun fiyat, en kaliteli ürünler olarak müşterilerimizle buluşturuyoruz. Siz de sıfır ürün yaptırmak isterseniz kataloglarımızdan seçebilirsiniz. Ya  da bize ölçülerini söyledikten sonra imalata geçebiliriz. Sıfır ürünlerimiz firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Bir sorun olması durumunda garanti kapsamında ücretsiz yapılacaktır.

Eşya alanlar konusunda 2. Elde 1. Kalite Ankara’nın Tüm ilçelerine 30 dakikada ulaşım!

2. el eşya alanlar olarak Led Tv, Smart Tv, Plazma Tv alımları da yapmaktayız. Bütün ekran boyutlarını alıyoruz. Satmak istediğiniz eşya alanlar bize ulaşım sağladıktan sonra en yüksek fiyatlardan televizyonlarınızı alıyoruz. Sadece ürünlerinizin çalışır bir sorunu olmaması gerekli. Çünkü televizyonların tamiri konusunda yüksek masraflar çıkmaktadır. Playstation 3 , Playstation 4, x box larınızıda 2. el eşya alanlar olarak en yüksek fiyattan sizlerden satın alıyoruz. Ürünlerin sadece kırılabilen modellerini alabilmekteyiz. Model numarası belirtirseniz daha hızlı yardımcı olabiliriz. Tüm oyunlarının ve joystick alımlarını ve satışlarını da bünyemizde gerçekleştiriyoruz.     Yerlerimiz: Şehit Mustafa Baş Caddesi No:60 Aydınlıkevler/Altındağ/ANKARA ve Uzayan Sokak No:7/A’ Aydınlıkevler/Altındağ/ANKARA’dadır.

Önceki makalemiz için link‘ten ulaşabilirsiniz. Facebook profilimizde de yeni ürünlerimizi sergilemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.