ankara eşya alanlar takımlar

Ankara Eşya Alanlar

Ankara Eşya Alanlar

Firmamıza 0553 590 17 91’den ulaşabilirsiniz. Ankara Altındağ ilçesinde Ankara eşya alanlar olarak 10 yıldır dürüst ve titiz hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Mesleklerinde uzman personellerle hizmet vermekteyiz. Evlerden hatasız ve yeni model ürünler almaktayız. Koltuk takımlarımızı mağazamıza geldikten sonra kendi ekipmanlarımızla yıkamasını yapıp temizliyoruz.

Beyaz eşyaları ise evlerden çalışır şekilde teslim alıp mağazamıza geldikten sonra teknik bakımlarını yaptıktan sonra temizlik işlemlerini yapıyoruz. Beyaz eşya ürünlerine (Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, Kurutma makinası ve fırınlar ) 30 günlük deneme garantisi vermekteyiz. Eşyaları 2. el aldığımız için öncesini kullanım şeklini doğal olarak bilememekteyiz. Teslimatını yapmış olduğumuz ürünler de 30 günlük süreçte her hangi bir problem olması durumunda, tarafımızdan birebir istediğiniz farklı bir beyaz eşya ile birebir değişim yapmaktayız.

Telefon Numaramız: 0553 590 17 91

Evinizdeki bütün yeni ve eski ev eşyalarınızı alıyoruz. Yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan fotoğraflarınızı bize yolladıktan sonra teklifinizi sunuyoruz. Fiyatta anlaştıktan sonra yerinde ücretinizi teslim ettikten sonra teknik personelimiz tarafından titizlikle eşyalarınızı aracımıza yüklüyoruz.

Ankara’da her ilçeye 2. el eşya alımında 30 dakika da en yüksek fiyatla hizmet veriyoruz.

Ankara eşya alanlar

Örnek vermek gerekirse;

  1. 0553 590 17 91’e ürün hakkında kısa bilgilendirme yaparak fotoğraflarınızı göndermeniz gerekiyor.
  2. Ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra uzman personellerimiz tarafından piyasaya göre fiyat teklifi verilir.
  3. Kabul etmeniz durumunda ankara 2. el eşya almak için kısa bir süre içerisinde personellerimiz tarafından yerinde kontrol edilip, ücretinizi peşin ödedikten sonra işlemlerimiz tamamlanır.

Ankara eşya satışı nda da yenilikçi çözümler getirmiş bulunuyoruz. İstediğiniz ürünleri web sitesi aracığı ile ya da telefonla bilgi isteyerek ürünlerimizin fiyatlarıyla birlikte bir çok açıdan çekilmiş fotoğraflarını gönderiyoruz. Beğendiğiniz ürünü ister yerinde görüp satın alıyorsunuz. İsterseniz bir miktar kapora göndererek adresinize aynı gün teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Ankara Eşya Satışına örnek vermek gerekirse;

  1. Telefonla yada whatsapp aracığı ile istediğiniz ürünü belirtiyorsunuz.
  2. Biz size ürünleri fiyatlarıyla birlikte gönderiyoruz.
  3. Beğendiğiniz ürünü Şehit Mustafa Baş Caddesi No: 60 Aydınlıkevler ya da Uzayan Sokak no: 7/A ‘da bulunan mağazalarımıza gelip yerinde görüyorsunuz.
  4. Profesyonel teknik ekibimiz tarafından gün içinde müsaitlik durumunuza göre ürünüzü titizlikle teslim ediyoruz.
  5. Mağazalarımızda kredi kartı geçerli değildir. Ankara Eşya alanlar olarak ürünlerinizi yerinde peşin olarak ödüyoruz. Satış yaparken de aynı şekilde evinize teslimattan sonra ürün bedelinizi teslim alıyoruz.

Ankara Eşya Alanlar olarak en uygun fiyattan  teknik servis hizmeti de vermekteyiz.

Firmamızın iletişim numaralarından ulaşmanız durumunda Ankara eşya alanlar konusunda yıllardır uzman personellerimizle teknik servis hizmeti veriyoruz. Evinize gelip ücretsiz tamir bedelini çıkartıyoruz. Yaptırmanız durumunda en kısa sürede tamirini yapıp teslimatını gerçekleştiriyoruz. Tamir yaptırdığınız ürünler firmamız tarafından 2 yıl servis garantisi altındadır. Ücretin yüksek çıkması durumunda eskisini getir, yenisini götür kampanyamızdan faydalanmak isterseniz mağazalarımızdan seçeceğiniz ürünler konusunda da size yardımcı oluyoruz. Ankara’nın bütün ilçelerine teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Buzdolabı, çamaşır, bulaşık, kurutma olmak üzere bütün ev aletleri hakkında teknik servis yapmaktayız. Sıfır eşya almak isterseniz de Ankara Eşya alanlar olarak size yardımcı oluyoruz. Anlaşmalı Bosch, Arçelik bayilerimizden peşin fiyatına 24 aya varan vadelerle eski makinenizi alıp yeni beyaz eşyalarınızı da sıfır ürünle değiştirebilirsiniz.

Ankara eşya alanlar olarak evden eve nakliye hizmetimiz de vardır. Bize ulaştığınızda evinize gelip eşyalarınızı görerek bir fiyat çıkartıyoruz. Kabul etmeniz durumunda ürünlerinizi anlaştığımız günde titizlikle taşıyoruz. Bütün ürünleriniz firmamız tarafından darbe almasına karşın sigortalıdır. Nakliye firmalarına nazaran daha düşük fiyatla hizmet vermekteyiz.

Ankara Eşya Alanlar olarak sıfır imalat da yapıyoruz.

İsterseniz Ankara eşya alanlar olarak sıfır imalat da yapıyoruz. Koltuk takımlarından, yatak odalarına, yemek odasına varan evinizdeki mobilya dekorasyon olan bütün ürünleri firmamız bünyesinde 2 yıl garantili olarak yapıyoruz. Yaptırmak istediğiniz ürünleri ister kataloglarımızdan seçebilir. Ya da kendiniz şablonlarla ölçülerini vererek yaptırabilirsiniz.

Hurdaya vermek istediğiniz bütün ev eşyalarınızı, ankara eşya alanlar antikalarınızı bakır ve demir olan bütün ürünlerinizi en yüksek fiyattan anlaşmalı hurdacılarımız vasıtasıyla Ankara’nın bütün ilçelerine en hızlı hizmet prensibiyle evinizden peşin ödeyerek alıyoruz. 

Ankara Yıkamada en iyi hizmet!

 

Ankara Halı, koltuk takımı konusunda uzman personellerimiz tarafından en ucuz ve en kaliteli hizmet prensibiyle  Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet veriyoruz. İletişim için bize mobil numaralarımızdan günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz.

Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.