ankara eşya alanlar takımlar

Ankara Eşya Alanlar

Firmamız Ankara Altındağ ilçesinde Ankara eşya alanlar olarak 10 yıldır dürüst ve titiz hizmet anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Mesleklerinde uzman personellerle hizmet vermekteyiz. Evlerden hatasız ve yeni model ürünler almaktayız. Koltuk takımlarımızı mağazamıza geldikten sonra kendi ekipmanlarımızla yıkamasını yapıp temizliyoruz.

Beyaz eşyaları ise evlerden çalışır şekilde teslim alıp mağazamıza geldikten sonra teknik bakımlarını yaptıktan sonra temizlik işlemlerini yapıyoruz. Beyaz eşya ürünlerine (Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, Kurutma makinası ve fırınlar ) 30 günlük deneme garantisi vermekteyiz. Eşyaları 2. el aldığımız için öncesini kullanım şeklini doğal olarak bilememekteyiz. Teslimatını yapmış olduğumuz ürünler de 30 günlük süreçte her hangi bir problem olması durumunda, tarafımızdan birebir istediğiniz farklı bir beyaz eşya ile birebir değişim yapmaktayız.

Telefon Numaramız: 0553 590 17 91

Evinizdeki bütün yeni ve eski ev eşyalarınızı alıyoruz. Yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan fotoğraflarınızı bize yolladıktan sonra teklifinizi sunuyoruz. Fiyatta anlaştıktan sonra yerinde ücretinizi teslim ettikten sonra teknik personelimiz tarafından titizlikle eşyalarınızı aracımıza yüklüyoruz.

Ankara eşya alanlar

Örnek vermek gerekirse;

  1. 0553 590 17 91’e ürün hakkında kısa bilgilendirme yaparak fotoğraflarınızı göndermeniz gerekiyor.
  2. Ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra uzman personellerimiz tarafından piyasaya göre fiyat teklifi verilir.
  3. Kabul etmeniz durumunda ankara eşya alanlar olarak kısa bir süre içerisinde personellerimiz tarafından yerinde kontrol edilip, ücretinizi peşin ödedikten sonra işlemlerimiz tamamlanır.

Ankara eşya satışı nda da yenilikçi çözümler getirmiş bulunuyoruz. İstediğiniz ürünleri web sitesi aracığı ile ya da telefonla bilgi isteyerek ürünlerimizin fiyatlarıyla birlikte bir çok açıdan çekilmiş fotoğraflarını gönderiyoruz. Beğendiğiniz ürünü ister yerinde görüp satın alıyorsunuz. İsterseniz bir miktar kapora göndererek adresinize aynı gün teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Ankara Eşya Satışına örnek vermek gerekirse;

  1. Telefonla yada whatsapp aracığı ile istediğiniz ürünü belirtiyorsunuz.
  2. Biz size ürünleri fiyatlarıyla birlikte gönderiyoruz.
  3. Beğendiğiniz ürünü Şehit Mustafa Baş Caddesi No: 60 Aydınlıkevler ya da Uzayan Sokak no: 7/A ‘da bulunan mağazalarımıza gelip yerinde görüyorsunuz.
  4. Profesyonel teknik ekibimiz tarafından gün içinde müsaitlik durumunuza göre ürünüzü titizlikle teslim ediyoruz.
  5. Mağazalarımızda kredi kartı geçerli değildir. Ankara Eşya alanlar olarak ürünlerinizi yerinde peşin olarak ödüyoruz. Satış yaparken de aynı şekilde evinize teslimattan sonra ürün bedelinizi teslim alıyoruz.

Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.