Güneşevler İkinci El Eşya Alanlar

Güneşevler İkinci El Eşya Alanlar

Firmamıza 0553 590 17 91 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Güneşevler ikinci el eşya alanlar hususunda, sektörde öncü, müşteri odaklı çalışmaktadır. 20 yıla aşkın süredir hizmet veren firmamız. Aydınlıkevler de 2 mağaza, Demetevler’de 1 adet mağazamız olmak üzere 3 spot eşya dükkanı olarak hizmet vermektedir.

 

Güneşevler ikinci el eşya alanlar da en yüksek fiyat!

Güneşevler İkinci El Eşya Alanlar ford marka araç

Güneşevler 2. el eşya alanlar olarak çalışma şeklimiz en yüksek fiyat vererek müşterilerimizi mağdur etmemek, hızlı satış yöntemiyle sürümden kazanmayı amaçlamaktadır.

Güneşevler 2. El Eşya alanlar olarak satmak istiyorsanız;

Firmamızın telefon telefon numaralarından(0553 590 17 91& 0554 893 31 41) numaralı telefonlara günün her saati ulaşarak, satmak istediğiniz kullanmadığınız 2. el eşyalarınızın ayrıntılı fotoğraflarını gönderiyorsunuz. Tarafımıza fotoğraflar ulaştıktan sonra size en yüksek fiyattan uzman temsilcilerimiz fiyatlarını veriyor. Kabul etmeniz durumunda personellerimiz araçla gelerek evinizden titizlikle eşyaları çıkartıyor. Eşya ya gelen arkadaşlar ödemeyi size peşin olarak yapıyor.

Güneşevler ikinci el eşya alanlar olarak, eşya almak istiyorsanız;

Firmamızın mobil numaralarından iletişim sağladıktan sonra, güneşevler ikinci el eşya alanlar isterseniz web sitemizin ürünler kısmından, Facebook profilimizden  ya da letgo profilimizden ürünlerimizi beğenebilirsiniz. Ürünlerimizi beğendikten sonra, Şehit Mustafa Baş Cadddesi No: 60 Aydınlıkevler/Altındağ/ANKARA, Uzayan Sokak No:7/A, Şehit Cem Ersever Cad. No:18/C ‘de olan mağazalarımızı ziyaret edebilir. Ya da direkt olarak evinize ürünlerin siparişini belirli bir miktar kapora yatırdıktan sonra gerçekleştirebilirsiniz.

 

Güneşevler 2.el eşya alanlar konusunda nakliye hizmetimizde mevcuttur.

Firmamız titizlikle gerçekleştiren evden eve nakliye hizmetlerini siz müşterilerimize sunmaktadır. Taşıtmak istediğiniz eşyaları,  bize ulaştıktan sonra yerine gelip inceliyoruz. Belirli bir fiyat verdikten sonra anlaşmamız durumunda, eşyalarınızı titizlikle evden eve nakliye olarak garantili olarak taşımacılık sunuyoruz.

 

Güneşevler 2. el eşya alanlar hususunda teknik servis tamirat hizmetimiz de mevcuttur.

Arızalı ürünlerinizi ücretsiz keşif hizmetimiz ile evinize gelip fiyat veriyoruz. Güneşevler ikinci el eşya alanlar Tamir ettirmek isterseniz yerinde teknik servis yapıyoruz. Tamir ettirmek istemezseniz de ürünleri en yüksek fiyattan sizden yine biz satın alıyoruz. İsterseniz mağazalarımızdan beğendiğiniz beyaz eşyaları eskisini getir yenisini götür kampanyamızla değişim yapıyoruz. Farklı bir durumda ise sıfır anlaşmalı bayilerimizden istediğiniz ürünleri sıfır olarak da alabilirsiniz. Bu ürünlere bizim aracılığımızla kullanacağınız alışveriş kredisiyle taksitle alma imkanınız olacaktır.

Firmamızın tecrübesiyle Aydınlıkevler de müşterilerimizin yoğunluğu sebebiyle  2 adet mağaza ile hizmet vermektedir. Güneşevler de spot işi yapan bir firma bulunmadığından eşyalarınıza en yüksek fiyat garantisiyle alıyoruz. Sizin kullanmak istemediğiniz eşyalar, bazı vatandaşlarımızın ihtiyacı olabilir. Bu yüzden yırtık, yanık vs olan ürünleri bile alıyoruz. Firmamızın mobilyacı ustası tarafından döşemesi değiştirilip tamir edilip, temizlik işlemleri yapıldıktan sonra eşyaları satışa koyuyoruz. Genellikle aile evlerinden almış olduğumuz eşyalar da kirli ve kötü kullanım olmamış eşyaları tercih ediyoruz. Güneşevler ikinci el eşya alanlar olarak son derece titizlikle bu işi yürütmekteyiz. Bizden eşya almak isterseniz de bu işi müşteri odaklı yaptığımız için gerektiğinde durumu olmayan vatandaşlarımıza ücretsiz eşya bile vermişliğimiz vardır. Ankara tarihi geçmişi sebebiyle uzun yıllardır farklı ırklara, farklı şehirden gelen insanların memur kenti olarak anılmasıdır. Bu yüzden 2. el işi çok gelişmiştir. Her mahalle de bir spot işi yapan firma mevcuttur. O yüzden eşyalarınızı satmadan önce farklı firmalardan fiyat almanız sizin yararınıza olur. Çünkü her firma fiyatını verirken en düşük fiyattan almaya çalışacaktır. Sizi kandırmalarına müsade etmeyin. Biz müşterilerimizi düşündüğümüzden en yüksek fiyattan 2. el eşyalarınızı satın alıyoruz. Bize sormadan eşya satma konusuna girişmememenizi öneririz.

Firmamız Ankara’nın bütün ilçelerine teknik servis, eşya alım ve satım, spot eşya, bütün ev eşyaları olmak üzere, büro eşyaları, eski antika eşyaların alımını yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.