ikinci el mobilya ford

Hasköy İkinci El Eşya Alanlar

Hasköy İkinci El Eşya Alanlar

Firmamız olan Hasköy ikinci el eşya alanlar spot, Ankara’da bütün ilçelerde ikinci el eşya alım ve satım hususunda uzun süredir başarıyla hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz kullanmış olduğunuz eski eşyaları ya da hiç kullanmayıp satmak istediğiniz bütün eşyalarınızı en yüksek fiyattan anında hizmet prensibiyle nakit olarak alıyoruz. Hasköy İkinci el eşya konusunda 2 mağaza olarak Aydınlıkevler’de hizmet vermekteyiz.

Hasköy ikinci el eşya alanlar olarak, uzman ekiplerimizle ve 2 mağazamızla sizin için en kolay hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ankara’nın tüm ilçelerinde ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Öncelikle konu ile ilgili kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Hasköy İkinci El Eşya Alanlar

hasköy eşya alanlar ford marka araç

Satmak istediğiniz Eşyaları;

  • Aydınlıkevler Spot Sahibi Ümit Sarman’a 0553 590 17 91’e fotoğraflarını gönderin.
  • Anında size ikinci el eşyanız hakkında piyasadaki en yüksek  fiyat teklifini gönderelim.
  • Kabul etmeniz durumunda anında uzman personellerimizle ve aracımızla peşin olarak eşyalarınızı titizlikle alalım.

Ankara’ da artık memur ve öğrenci kenti olması sebebiyle sürekli her mahallede spot eşya işi yapan firmalar çoğalmıştır. Bu yüzden her firmanın aldığı fiyat farklı olabilmektedir. O yüzden bize sormadan eşyalarınızı satmanızı istemeyiz. Yapılması gereken işlemler bu kadardır. Bizden teklif almadan başka kişilere eşyalarınızı en düşük fiyattan vermenizi istemeyiz.

Hasköy ikinci el eşya alanlar konusunda çevre ilçelerden sürekli eşya alımı ve satım işlemi gerçekleştiriyoruz. Satım işlemi için ise başlıca maddelerle açıklamak istiyoruz.

  • İsterseniz Aydınlıkevler mah. Şehit Mustafa Baş Caddesi No: 60’a mağazamıza gelin ya da Aydınlıkevler Mah. Uzayan Sok. No:7/A olan şubemize gelmeniz gerekmektedir. Buradan seçeceğiniz ürünleri anında evinize titizlikle teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  • Başka bir yöntem de internet sitemizde ve Facebook Profilimizdeki eşyalardan görsel yolla incelediğiniz almak istediğiniz ürünleri bizden talep edebilirsiniz.

Ankara’da hasköy 2. el eşya alanlar konusunda Türkiye’nin bir çok ilinden müşterilerimiz gelmektedir. Siz de farklı illerden Ankara’da toptan olarak ikinci el eşya almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilir, Müşterilerimiz için tuttuğumuz evlerimizde sizi misafir olarak konuk etmekten mutluluk duyarız. Tır’larınızı istediğiniz ürünleri aynı gün toplayıp her konuda yardımcı olarak gidebilirsiniz. Çünkü Gürcistan, Irak, Suriye’den sürekli Tırlar gelip ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Sürekli Tırlarla ihracat yapmaktayız.

 

Ankara’da İkinci El de Birinci Olan Firma! 30 Dakikada bütün eşyalarınız alıyoruz.

Hasköy eşya alanlar olarak, eşyalarınızın bakımını, tamiratı için de en düşük ücret garantisiyle  satış sonrası destek sunmaktayız. Ayrıca ikinci el eşyalarınızında talep etmeniz durumunda bakımını ve tamiratını garantili olarak uzman teknik servisimiz sayesinde yapıyoruz.

Ayrıca nakliye hizmetimizi de siz müşterilerimize sunuyoruz. Evden eve taşıtmak istediğiniz eşyaları titizlikle taşıyoruz. Bize iletişim sağladıktan sonra, evinize gelip ücretsiz keşif fiyatı veriyoruz. Anlaşmamız durumunda, uzman personellerimiz tarafından 2. el eşyalarınızı garantili olarak taşıyoruz. Eğer bir sorun olması durumunda garantiden eşyalarınızı yenisiyle değiştiriyoruz. Hasköy İkinci el eşya alanlar konusunda Nakliye hizmetlerimiz diğer firmalar gibi yurt dışı Suriyeli eleman çalıştırmıyoruz. İşlerinde profesyonel uzun süredir bu işi yapan kişilerden oluşmaktadır. O yüzden güvenle eşyalarınızı bize taşıtabilirsiniz.

 

İkinci el eşyalarınıza da aynı şekilde tamirat teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Tamir ettirmek istediğiniz eşyaları bize ulaştıktan sonra evinize geliyoruz. ücretsiz bakım onarım fiyatı vermekteyiz. Hasköy ikinci el eşya alanlar olarak Ankara bölgesinde en düşük fiyattan  beyaz eşyalarınızı  2 yıl garantili olarak yapıyoruz. Eğer ki tamir ücreti çok yüksek çıkması durumunda, isterseniz mağazalarımızdan 2. el garantili olarak eşyalarınızı değişim yapabiliriz. Ya da anlaşmalı bayilerimizden alışveriş kredisi çekebilir. Bozuk olan makinaları sıfır eşyalarla değiştirebilirsiniz. Ulaşım Bilgilerimiz web sitemizde ya da 0553 590 17 91 numaralı telefondan Ümit Bey ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim bilgilerimiz: Ümit SARMAN 0553 590 17 91&Ali SARMAN 0554 893 31 41 İstediğiniz zaman eşya satmak isterseniz ya da eşya almak isterseniz iletişime sürekli geçebilirsiniz.