ikinci el mobilya ford

İkinci el eşya alan yerler

İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci el eşya alan yerler olarak 0553 590 17 91 numaralı telefona fotoğraf göndererek yada whatsappdan direkt yazmak için whatsapp yazısına tıklayınız. En yüksek fiyattan satabilirsiniz. Günün 24 saati ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

Firmamız 20 yıllık ikinci el alan yerler olarak spotçuluk tecrübesiyle müşteri odaklı hizmet vermektedir. Diğer spotçuların dışında en yüksek fiyat garantisiyle, profesyonel titizlikle çalışan personellerimizle hizmetlerimizi sunuyoruz.

 

EN YÜKSEK FİYATLA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR OLARAK EŞYALARINIZI SATABİLİRSİNİZ. HEMEN ARAYIN: 0553 590 17 91

Eşya satmak istiyorsanız;

2. el eşya alan kişiler olarak Firmamızın mobil telefon numaralarından satmak istediğiniz, kullanmadığınız, eski antika eşyalarınızın fotoğraflarınızı gönderebilirsiniz. Uzman personellerimiz tarafından tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Kabul etmeniz durumunda aracımız ve elemanlarımız en hızlı şekilde gelerek eşyalarınızı peşin olarak en yüksek fiyattan alacaktır.

 

ANKARA’NIN BÜTÜN İLÇELERİNE 30 DAKİKADA ULAŞIM GARANTİSİ!

 

Ankara’nın neresinde olursanız olun. İkinci el eşya alan yerler hususunda 3 Şubemizle hizmet verdiğimiz için, her yere en hızlı şekilde hizmet sunmaktayız. Bize sormadan, fiyat istemeden başka firmalara eşya satışı gerçekleştirmeyiniz.

 

Eşya Almak istiyorsanız;

İkinci el eşya alanlar olarak Beyaz eşya,(Buzdolabı,çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, şarküteri dolapları, Koltuk takımları, Giysi dolapları, Köşe takımları, Yatak odaları) Olmak üzere evinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak eşyalarımız bulunmaktadır. İsterseniz Web sitemizin ürünler kısmından, Letgo ya da facebook profilimizden eşyaları beğenebilir. Mağazalarımıza gelerek hem deneyebilir, hem bakabilirsiniz. İsterseniz beğendiğiniz ürünleri kapora göndererek adresinize sipariş verebilirsiniz.

Nakliye Yaptırmak İsterseniz;

Tarafımıza ulaştıktan ikinci el alan yerler sonra evinize ücretsiz keşif amaçlı geliyoruz.  Belirlemiş olduğumuz en düşük fiyat garantisiyle fiyatta bir miktar kapora verildikten sonra anlaşma sağlıyoruz. İstediğiniz zamanda eşyalarınızı profesyonel ekiplerimizle garantili olarak siz müşterilerimize taşıma hizmetini sunuyoruz. Nakliye konusunda şirketimiz 20 yılı aşkın süredir, garantili hizmet vermektedir.

 

Teknik Servis ve Onarım Yaptırmak İsterseniz;

Biz ikinci el eşya alan yerler olarak telefon numaralarımızdan ulaştıktan sonra size teknik servis ekiplerimiz adresinize gelip ücretsiz sorunu bulup size arıza tutarını çıkaracaktır. Tamir ettirmek isterseniz yerinde teknik servis hizmeti verecektir. Yaptırmış olduğunuz ürünler tarafımızca 6 ay garantilidir. İstersenizde eskisini getir yenisini götür kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. Mağazamızdan seçmiş olduğunuz beyaz eşyaları evinizdekilerle fiyat farkı ödeyerek satın alabilirsiniz.

 

Montaj, Kurulum Hizmeti isterseniz;

İkinci el eşya alanlar konusunda Montaj ve kurulum hizmeti de vermekteyiz. Uzman personellerimiz tarafından almış olduğunuz monte olmamış yatak odası, giysi dolaplarının montaj hizmetini de titizlikle veriyoruz.

 

Firmamıza eşya satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el eşya alan yerler Türkiye’de Ankara’nın spot eşya konusunda önemli bir yerdedir. Artık her mahalle de spot eşya satışı yapan spotçular mevcuttur. Herkesin sattığınız eşyayı alma fiyatı farklılık gösterebilir. Siz de eşya satmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeden eşya satışını gerçekleştirmeyiniz. Bu hem sizin için hem bizim için faydalı olacaktır. Müşteri potansiyeli düşük işletmeler eşyalarınızı düşük fiyattan alacaktır. Bizim gibi kurumsallaşmış firmalar ( 3 mağaza ile hizmet vermekteyiz) eşya fiyatlarınızı daha yüksek fiyattan alabilir. Biz Gürcistan, Suriye, Irak’a eşya gönderimi yapmaktayız. Bu yüzden eşyaları yüksek fiyattan satabildiğimiz için, yüksek fiyattan alabiliyoruz. İkinci el eşya alan yerler olarak kullanılmamış sıfır eşyalarınızı ya da kullanılmış hasar görmüş eşyalarınızı da alabiliyoruz. İkinci el alan yerler olarak Dekorasyon ustamız döşeme yenileyip tekrar satışa koyma olanağına sahibiz. Sıfır imalat konusunda da siz müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Kaliteli Mdf malzeme ile yatak odası, yemek odası, Gardrop, Masa ve şifonyerler yapabilmekteyiz. İstemiş olduğunuz ölçüleri ya da fotoğraftan söylemeniz durumunda ustalarımız titizlikle sıfır imalatını da yapacaktır.

 

Önceki yazılarımıza sol alttaki linklerden ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.