İKinci el eşya alanlar LG Televizyon

ikinci el eşya alanlar

Aydınlıkevler Spot&Nakliye yapanlar olarak ikinci el eşya alanlar konusunda Ankara’nın bütün ilçelerinde uzun yıllar titizlikle hizmetlerine devam etmektedir. Değiştirmek istediğiniz bütün ev eşyalarınızı piyasadaki diğer firmalar gibi değil, yüksek fiyatlandırarak alıyoruz.

Eşya satarken mahallenizdeki yerler değil, yakınlardaki bütün firmalara ayrıntılı fotoğraflı ilan göndererek fiyat bilgisi istemeniz sizin yararınıza olur. Müşteri odaklı, müşterilerimizin memnun kalması yıllardır önceliğimiz olmuştur. Eve teslimat sonrası istemediğiniz, beğenmediğiniz ürünleri ücretsiz tekrar iade alıp, para iadesi yapıyoruz.

İletişim Numaralarımız: 0553 590 17 91 & 0554 893 31 41 İstediğiniz saatler de ikinci el eşya alanlar olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eşya satışı yaparken belki sizin bu eşya para etmez düşüncesiyle çöpe atmak isteyebilirsiniz. Ama günümüz şartlarında, geri dönüşüm çok önemlidir. Kullanmadığınız atmak istediğiniz eski antika eşyalarınız bile siz bilmeseniz bile çok büyük fiyatlarla satışı gerçekleşebiliyor. Bu yüzden satmak istediğiniz ikinci el eşya alanlar olarak eşyaların fotoğraflarını bize göndererek fiyat isteyerek en azından değerini bilmeniz önemlidir.

Ankara ülkemiz açısından önemli bir şehirdir. 23 Nisan 1920 tarihinde kurulmuş Türkiye Büyük Meclisimiz başkentimizi Ankara olarak ilan etmiştir. Dünya’da en önemli ülkeler arasında olan Türkiye’nin başkenti olmuştur. 13 Ekim 1923 tarihinde ise çıkarılmış olan kanunla Ankara resmen kayıtlara Türkiye’nin başkenti olarak geçmiştir. Ülkemizin en büyük 2. nüfusuna sahiptir. İkinci el eşya alanlar olarak, eşya satışı yapmak istediğinizde yakınlarınızda eşya alma konusunda yakın bir yer olmayabilir. Profesyonel ekibimizle Ankara’daki bütün ilçelere 2 mağazamızla en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Yerinize gelip, yüksek fiyat garantisiyle eşyalarınızı en hızlı şekilde alma garantisi veriyoruz. Bize danışmadan, başvurmadan eşyalarınızı satmayın!

Eşya satışında ise bütün ürünlerimizde kimsenin yapmadığı şekilde garantili hizmet, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla firmamız Aydınlıkevler spot tarafından bütün ürünlerimizi garantili olarak satmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için bilmediğiniz yerlerden almak yerine garantili ürün tercih etmeniz sizin sağlığınıza olacaktır. Bazı spotçular gibi bozuk olan ürünleri alıp, tamir ettirip tekrar satışa çıkartmamaktayız. Defolu ve hatalı olan ürünler direkt hurda’ya verilmektedir. Tamir görmüş ürünleri teslim almaya gittiğimizde titizlikle teknik servis ekibimiz tarafından incelenmektedir. Öyle hatalı sorunlu ürünleri almıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İletişime geçebilir Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Diğer ürünlerimizi bu linkten görebilirsiniz.