İKinci el eşya alanlar LG Televizyon

ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Alanlar

Aydınlıkevler Spot&Nakliye 0553 590 17 91 numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz.  yapanlar olarak ikinci el eşya alanlar konusunda Ankara’nın bütün ilçelerinde uzun yıllar titizlikle hizmetlerine devam etmektedir. Değiştirmek istediğiniz bütün ev eşyalarınızı piyasadaki diğer firmalar gibi değil, yüksek fiyatlandırarak alıyoruz.

Eşya satarken mahallenizdeki yerler değil, yakınlardaki bütün firmalara ayrıntılı fotoğraflı ilan göndererek fiyat bilgisi istemeniz sizin yararınıza olur. Müşteri odaklı, müşterilerimizin memnun kalması yıllardır önceliğimiz olmuştur. Eve teslimat sonrası istemediğiniz, beğenmediğiniz ürünleri ücretsiz tekrar iade alıp, para iadesi yapıyoruz.Eşya satışınızı anlaştıktan sonra eşyalarınızı uzman personellerimiz ile en hızlı şekilde ve titizlikle eşyalarınızı alıyoruz.

İletişim Numaralarımız: 0553 590 17 91 & 0554 893 31 41 İstediğiniz saatler de ikinci el eşya alanlar olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eşya satışı yaparken belki sizin bu eşya para etmez düşüncesiyle çöpe atmak isteyebilirsiniz. Ama günümüz şartlarında, geri dönüşüm çok önemlidir. Kullanmadığınız atmak istediğiniz eski antika eşyalarınız bile siz bilmeseniz bile çok büyük fiyatlarla satışı gerçekleşebiliyor. Bu yüzden satmak istediğiniz ikinci el eşya alanlar olarak eşyaların fotoğraflarını bize göndererek fiyat isteyerek en azından değerini bilmeniz önemlidir.

Ankara ülkemiz açısından önemli bir şehirdir. 23 Nisan 1920 tarihinde kurulmuş Türkiye Büyük Meclisimiz başkentimizi Ankara olarak ilan etmiştir. Dünya’da en önemli ülkeler arasında olan Türkiye’nin başkenti olmuştur. 13 Ekim 1923 tarihinde ise çıkarılmış olan kanunla Ankara resmen kayıtlara Türkiye’nin başkenti olarak geçmiştir. Ülkemizin en büyük 2. nüfusuna sahiptir. İkinci el eşya alanlar olarak, şehrimiz de bir çok spot firma vardır. Talebeler ve bekar çalışan kişilerin hepsi 2 el eşya alımı yapmaktadır. Aynı zamanda yurt dışı ihracatı dolayısıyla şehrimiz önemli bir yere sahiptir. eşya satışı yapmak istediğinizde yakınlarınızda eşya alma konusunda yakın bir yer olmayabilir. Profesyonel ekibimizle Ankara’daki bütün ilçelere 2 mağazamızla en hızlı şekilde hizmet vermekteyiz. Yerinize gelip, yüksek fiyat garantisiyle eşyalarınızı en hızlı şekilde alma garantisi veriyoruz. Bize danışmadan, başvurmadan eşyalarınızı satmayın!  

2. El de 1. Kalite Ankara’nın bütün ilçelerine 30 Dakika da Ulaşım Garantisi!

Firmamız ikinci el eşya alanlar olarak beyaz eşyalarınızın da tamiratı konusunda teknik servis desteği vermektedir. Tamir ettirmek istediğiniz ürünler hakkında(buzdolabı. çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırınlı ocak ve bütün elektrikli ev eşyalarınızı) tamirini yapıyoruz. Bize ulaştıktan sonra ücretsiz evinize gelip fiyat çıkartıyoruz. Yaptırmanız durumunda teknik servisimiz en kısa sürede yapılan parçalar 2 yıl firma garantimiz altında tamir ediliyor. Yüksek meblağ çıkması durumunda mağazalarımızdan istemiş olduğunuz ürünü eskisini getir, yenisini götür kampanyasından eşyalarınızı ücretsiz nakliye hizmetimiz sayesinde değiştiriyoruz. İsterseniz anlaşmalı sıfır bayilerimizden alışveriş kredisi ile hurda bozuk ürününüzü getirip, sıfır ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Ankara’da Sıfır İmalatı En ucuza Yapıyoruz!

Mağazalarımızın alt katında sıfır imalat işi de yapmaktayız. Koltuk takımı, gardrop, yatak odası, büro takımları gibi ya da sizin istediğiniz özel sipariş üzerine 1. kalite ürünü ucuza yapıyoruz. Direkt üretimden kullanıcıya sattığımız için kaliteden eksiklik yaşamadan mağaza kârını ortadan kaldırdığımız için ucuza alabiliyorsunuz. Ürünlerimizi isterseni kataloglarımızdan önceki işlerimizden seçebilirsiniz. Ya da sizin verdiğiniz ölçülere göre yaptırmak istediğiniz ev eşyalarınızı 2 yıl firma garantimizle yapabiliriz.

2. El Bütün ev eşyalarınızı alıyoruz.

Firmamız ikinci el eşya alanlar olarak Ankara’da kullanmadığınız koltuk takımlarını ve bütün ev eşyalarını alıyoruz. Koltuk takımlarınızın hatası, yırtığı, sigara yanığı yoksa daha yüksek fiyata satabilirsiniz. O yüzden dikkatli kullanmaya özen gösteriniz. İkinci el playstation 3, playstation 4 ve xbox ürünlerinizi de alıyoruz. ikinci el eşya alanlar Aynı zamanda bu ürünlerin bakımları yapıldıktan sonra, garantili satışını da yapmaktayız. Satmak istediğiniz oyun ve joystikler varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’daki ikinci el eşya alanlar olarak mağazalarımız; Aydınlıkevler mah. Şehit mustafa baş cad. No:60 ve Aydınlıkevler mah. Uzayan Sok. No:7 Altındağ/ANKARA’dır. Size en yakın mağazalarımıza gelip ürünlerimizi test edebilir, ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

2. El olarak bütün ev eşyalarınızı en kısa sürede teslim alıyoruz.

Ankara’nın bütün ilçelerinde, bütün mahallelerine erişim imkanımız vardır.  Altındağ, Keçiören, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Etimesgut bölgelerine hızlı erişim hizmeti ile spot işi yapmaktayız. ikinci el eşya alanlar Satışlarımızda beyaz eşyalarla ilgili aldığımızda bakımlarını tam şekilde yaptıktan sonra satışta 6 aylık bir garanti süreci başlatmaktayız. Satış sonrası hizmetlerimizde de yanınızda olmaktayız. Dışarıda teknik servis bazında yüksek fiyatlar çıkıyorken, kendi teknik personellerimizle uygun fiyata yapmaktayız. Smart tv almayı düşünüyorsanız öncelikle size daha uygun bir yöntemden bahsetmek isterim. Küçük ekranlı smart tv almaktansa, büyük ekranlı smartsız lcd tv alabilirsiniz. Xiaomi’nin çıkarmış olduğu mi box s 4k android tv modülü ile smart tv’nizden daha hızlı olarak bu ürünü kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. İkinci el eşya alanlar olarak bu ürün smart tv’nizden hızlı çalışır. İstediğiniz dizi,film ve oyunu oynamanıza imkan sunar.  

2. El’de Ankara’da Tek!

Eşya satın alırken online ödeme yöntemiyle de siparişlerinizi geçebilirsiniz. İkinci el eşya alanlar konusunda Banka hesap numaralarımızdan ödeme geçtikten sonra, ürünlerinizi personellerimizle teslimat gerçekleşecektir. Bunun için yapmanız gerekenler ürünlerimizi web site aracılığı ile, letgo ve facebook hesaplarımızdan incelemek ve telefonla bilgi aldıktan sonra güvenle alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Ankara’da memur, öğrenci ve işçi vatandaşlar çok olduğu için 2. el eşya alış ve satışına herkes sıcak bakıyor ve bu şekilde sürekli eşyalarını değiştiriyorlar. Yaz ayında yoğunluk sebebiyle öğrenciler mezun olunca ya da memurların tayin sebebiyle eşyalarını satıp ya da alıyorlar. Elimize bazen markalı sıfır koltuk takımları, sıfır Smart Tv’ler de düşüyor. Kredi çekemeyen kişiler ev kur vb. mağazalardan taksitli, senetli ürünler alıyorlar. Bunları bize satıp bozduruyorlar. Biz de piyasanın çok altına, internet siteleri dahil olmak üzere ikinci el eşya alanlar olarak bu ürünlerin 2 yıl firma garantisi olarak satışını gerçekleştiriyoruz.  

İkinci El Eşya Alanlar! En yüksek Fiyat!

Sizin de paraya ihtiyacınız varsa, ikinci el eşya alanlar olarak anlaşmalı firmalarımızdan, kredi kullanarak sıfır eşya alımı yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz olacaktır. Firmamız da kredi kartına taksit imkanı da sunulmaktadır. Ürünlerinizi peşin fiyatına anlaşmalı olduğumuz bankalar üzerinden 12 taksite kadar taksit yaptırabilirsiniz. Senet ile de satışlarımız vardır. 2. el eşyalarda senet ile de taksitli olarak eşya alımı gerçekleştirebilirsiniz. Arızalı hurda olan buzdolabı ve çamaşır makine olan ürünlerinizi de anlaşmalı olduğumuz hurdacı aracılığı ile sizden diğer hurdacılardan farklı olarak daha yüksek fiyattan alıyoruz. Hem biz uygun olan parçaları kullanıyoruz. Hem sizin elinize daha çok para geçmiş oluyor.

Eşya satışında ise bütün ürünlerimizde kimsenin yapmadığı şekilde garantili hizmet,  müşteri odaklı hizmet anlayışıyla firmamız Aydınlıkevler spot tarafından bütün ürünlerimizi garantili olarak satmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için bilmediğiniz yerlerden almak yerine garantili ürün tercih etmeniz sizin sağlığınıza olacaktır. Bazı spotçular gibi bozuk olan ürünleri alıp, tamir ettirip tekrar satışa çıkartmamaktayız. Defolu ve hatalı olan ürünler direkt hurda’ya verilmektedir. Tamir görmüş ürünleri teslim almaya gittiğimizde titizlikle teknik servis ekibimiz tarafından incelenmektedir. Öyle hatalı sorunlu ürünleri almıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İletişime geçebilir Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Diğer ürünlerimizi bu linkten görebilirsiniz.