ikinci el eşya

Sayın müşterilerimiz ikinci el eşya konusunda son derece titiz ve profesyonelce yıllardır bu işi yapmaktayız. Eşyalarınızı özenle ve titizlikle evlerinizden alıyoruz ve ödemesini peşin gerçekleştiriyoruz. 2 adet mağazamızla hizmet vermekteyiz. Aydınlıkevler mahallesi Şehit Mustafa Baş Caddesi No: 60 Altındağ/ANKARA ve Aydınlıkevler mahallesi uzayan sokak no: 7/A Altındağ/ANKARA’da bulunmaktadır. İletişim numaralarımız: 0553 590 17 91 & 0554 893 31 41’den her türlü iletişimi sağlayabilirsiniz. İkinci el eşya satmak istiyorsanız, yapmanız gereken çok basittir. Telefonunuzun kamerasıyla satacağınız ürünlerin fotoğraflarını çektikten sonra bize göndermeniz yeterlidir. Ekibimiz kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir. Teklifi kabul etmeniz durumunda ikinci el eşya’larınız evinizden personellerimiz tarafından alınacaktır. Ücretini peşin olarak yerinde teslim edeceklerdir.

Ankara da ikinci el eşya da tek!

ikinci el eşya satışında ise isterseniz telefon aracılığı ile bize ulaşın. Biz size ürün görsellerini fiyatlarıyla birlikte gönderdikten sonra kabul etmeniz durumunda, yerimizde ürünü görüp, test ettikten sonra evinize teslimatını yapmaktayız. Yatak odası takımları için, nakliye ve kurulumu personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşyaları evlerden çalışır durumda alıyoruz. Mağazamıza geldikten sonra test aşamalarına başlıyoruz. Teknik servisimiz tarafından son derece titizilikle bütün beyaz eşyalarımızın bakımları yapılıyor. Siz müşterilerimize satışını yaptıktan sonra size firmamız tarafından 6 ay garanti veriyoruz. Her hangi bir problem olması durumunda ürününüzü kendi servisimiz tarafından ücretsiz tamir ettiriyoruz. Büyük problemler oluşması durumunda isterseniz mağazalarımızdan değişim talep edebiliyorsunuz. İstemediğiniz durumlarda ise ücret iadesi gerçekleştiriyoruz.

Ortalama 2. el eşya fiyatları:

Çamaşır Makinası: 300 TL, Buzdolabı: 400 TL, Koltuk Takımı: 300 TL, Yatak odası: 1000 TL, Yemek Odası: 1000 TL, 2 Kapaklı Gardrop: 250 TL, Bulaşık Makinası: 250 TL. 3 Kapaklı Gardrop: 300 TL, 2 Adet Kanepe 500 TL, Mutfak Masası ve 4 adet sandalyeleri: 400 TL, Klasik antika koltuk takımları: 1500 TL, Bombeli Yemek Odaları: 1300 TL’den  başlayan fiyatlarla oluşmaktadır. Kendi aracımız ve personellerimiz mevcuttur. Evinize kadar teslimatı yapıp personellerimiz tarafından kurulumlarını yapıyoruz. İletişim için mobil numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İkinci el eşya satıcısı olark bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Site yapan kişi iletişimi için tıklayın.