ikinci el eşya

İkinci El Eşya

Sayın müşterilerimiz ikinci el eşya konusunda son derece titiz ve profesyonelce yıllardır bu işi yapmaktayız. Eşyalarınızı özenle ve titizlikle evlerinizden alıyoruz ve ödemesini peşin gerçekleştiriyoruz. 2 adet mağazamızla hizmet vermekteyiz. Aydınlıkevler mahallesi Şehit Mustafa Baş Caddesi No: 60 Altındağ/ANKARA ve Aydınlıkevler mahallesi uzayan sokak no: 7/A Altındağ/ANKARA’da bulunmaktadır. İletişim numaralarımız: 0553 590 17 91 & 0554 893 31 41’den her türlü iletişimi sağlayabilirsiniz. İkinci el eşya satmak istiyorsanız, yapmanız gereken çok basittir. Telefonunuzun kamerasıyla satacağınız ürünlerin fotoğraflarını çektikten sonra bize göndermeniz yeterlidir. Ekibimiz kısa sürede fiyat teklifini size iletecektir. Teklifi kabul etmeniz durumunda ikinci el eşya’larınız evinizden personellerimiz tarafından alınacaktır. Ücretini peşin olarak yerinde teslim edeceklerdir.

Ankara da ikinci el eşya da tek!

İkinci el eşya satışında ise isterseniz telefon aracılığı ile bize ulaşın. Biz size ürün görsellerini fiyatlarıyla birlikte gönderdikten sonra kabul etmeniz durumunda, yerimizde ürünü görüp, test ettikten sonra evinize teslimatını yapmaktayız. Yatak odası takımları için, nakliye ve kurulumu personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşyaları evlerden çalışır durumda alıyoruz. Mağazamıza geldikten sonra test aşamalarına başlıyoruz. Teknik servisimiz tarafından son derece titizilikle bütün beyaz eşyalarımızın bakımları yapılıyor. Siz müşterilerimize satışını yaptıktan sonra size firmamız tarafından 6 ay garanti veriyoruz. Her hangi bir problem olması durumunda ürününüzü kendi servisimiz tarafından ücretsiz tamir ettiriyoruz. Büyük problemler oluşması durumunda isterseniz mağazalarımızdan değişim talep edebiliyorsunuz. İstemediğiniz durumlarda ise ücret iadesi gerçekleştiriyoruz.

Ortalama 2. el eşya fiyatları:

Çamaşır Makinası: 300 TL, Buzdolabı: 400 TL, Koltuk Takımı: 300 TL, Yatak odası: 1000 TL, Yemek Odası: 1000 TL, 2 Kapaklı Gardrop: 250 TL, Bulaşık Makinası: 250 TL. 3 Kapaklı Gardrop: 300 TL, 2 Adet Kanepe 500 TL, Mutfak Masası ve 4 adet sandalyeleri: 400 TL, Klasik antika koltuk takımları: 1500 TL, Bombeli Yemek Odaları: 1300 TL’den  başlayan fiyatlarla oluşmaktadır. Kendi aracımız ve personellerimiz mevcuttur. Evinize kadar teslimatı yapıp personellerimiz tarafından kurulumlarını yapıyoruz. İletişim için mobil numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İkinci el eşya satıcısı olark bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ikinci el eşya

İkinci el eşya’da 1. Kalite Hizmeti Önemsiyoruz.

Firmamız 20 yıldır ticaret yapan, müşteri odaklı bir firmadır. Firmamızdan 2. el eşya alma satma işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Aynı zaman da teknik servis hizmeti de vermekteyiz. Arızalı olan beyaz eşyalarınızı(çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve kurutma makinesi olmak üzere tüm küçük ev aletlerinizin) tamirini gerçekleştiriyoruz. Bize ulaşmanız durumunda eşyalarınızı yerinde ücretsiz keşif hizmetimizle tamir bedelini bildiriyoruz. Yaptırmak isterseniz en kısa sürede eşyalarınızın en uygun fiyattan tamirini yapıp teslim ediyoruz.  Tamir ettiğimiz parçalar firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Tamir bedelinin yüksek çıkması durumunda isterseniz mağazalarımızdan da eskisini getir, yenisini götür kampanyamızdan faydalanarak değişim sağlayabilirsiniz. Sıfır ürün tercih etmeniz durumunda anlaşmalı bayilerimizden istediğiniz beyaz eşyaları 12-24-36 ay taksitle uygun fiyatlı alabilirsiniz. Eve kadar kurulum yapılmaktadır. 

İkinci El eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Taşıtmak istediğiniz ikinci el eşya olarak güvenle ve garantiyle taşımasını gerçekleştiriyoruz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşım sağladıktan sonra evinize gelip ücretsiz fiyat veriyoruz. Kabul etmeniz durumunda anlaştığımız gün uzman personellerimizle evlerinizden titizlikle eşyalarınıza zarar vermeden en uygun fiyattan taşımasını gerçekleştiriyoruz. Taşıttığınız bütün ürünler firmamız tarafından garantilidir. Ankara’da diğer nakliye firmalarına nazaran daha uygun taşımacılık yaptığımızın garantisini size verebiliriz. Çalıştığımız kişiler işlerinde profesyoneldir. Firmamız ikinci el eşya konusunda yıllardır hizmet vermektedir. Nakliye, Eşya alım ve satım ve teknik servis konusunda uzun yıllardır çalışmaktadır. Aynı zamanda Gürcistan, Suriye, Irak olmak üzere bir çok ülkeye ihracatımız mevcutttur. İkinci el eşya olarak Ağrı, Kars, Elazığ, Çankırı olmak üzere bir çok Türkiye’deki illere de ikinci el eşya satmaktayız. Bu yüzden diğer firmalara oranla daha yüksek fiyattan eşyalarınızı satın alıyoruz.

Firmamızın ikinci el eşya olarak anlaşmalı olduğu  hurdacı sayesinde hurdaya atmak istediğiniz ürünleri de en yüksek fiyattan Ankara’nın bütün ilçelerinden en kısa sürede alıyoruz. Yüksek fiyata almamızın sebepleri konusunda teknik servis de işimize yarayacak olan parçaları da almamızdan dolayıdır. 

En uyguna Sıfır İmalat Yapmaktayız.

Ankara bölgesinde bütün ilçelerden sürekli siparişler almaktayız. İstediğiniz koltuk takımları, gardroplar, yatak odaları, yemek odaları ve büro malzemesi olmak üzere bir çok sıfır imalat gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz ürünleri kataloglarımızdan seçebilir ya da belirttiğiniz ölçülerle özel sipariş verebilirsiniz. Sıfır ürünlerimiz 2 yıl firma garantisi altındadır. Anlaşmalı banka kartlarımıza 12 aya varan taksitler sunmaktayız. 

Site yapan kişi iletişimi için tıklayın.