Spot

Spot eşyalar vatandaşlarımızın eski eşyalarını satıp değiştirmek istediğinde, üniversite okuyan öğrencilerimiz genellikle bizi tercih eder. Durumu olmayan ya da bekar kişilerde sürekli  bizi ziyaret edip uygun ve kaliteli ürünleri tercih ederler. Eşyalarınızı satmak istediğinizde bize başvurduğunuzda  anlaştığımız bir fiyat üzerinden eşyalarını mağazalarımıza getirip vatandaşlarla buluştururuz. Vatandaşlar mağazalarımızdan beğendiği ürünün ücretini ödedikten sonra evlerine teslimat yapılır. Spot eşya konusu belirli bir döngü içerisinde sürekli kendini yenileyerek devam eder.

Ankara spot olarak eşya alımında bir çok ilçeye titizlikle hizmetler vermekteyiz. Şu anda Merkez şube (Aydınlık evler mahallesi Şehit Mustafa Baş caddesi numara: 60’da ve Şube olarak Aydınlık evler mahallesi uzayan sokak numara : 7/ A ‘da ) hizmet vermekteyiz. Ankara’nın bütün ilçelerine nakliyesini yapıyoruz. Profesyonel personellerimiz tarafından evinize kadar teslim ediyoruz. Firmamız sistemsel çalışmaktadır. İsteğinize göre mobil telefonlarımızdan( 0553 590 17 91 & 0554 893 31 41) ulaşabilir. İstemiş olduğunuz ürünler hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Anında elimizde olan ürünlerin fotoğraflarını fiyatlarıyla birlikte size iletebiliriz. Beğendiğiniz spot ürünleri isterseniz mağazamıza gelip görebilirsiniz. İsterseniz kapora yatırarak aynı gün personellerimiz tarafından evinize teslim edilir.

Ankara Spot Ankara’da En güvenilir firma!

Ürünlerimizi web site aracılığı ile 2. el eşyalar kategorisinden ya da facebook profilimizden takip edebilirsiniz.

Spot eşya alımı ile ilgili yapılacak işlemler çok basittir. Satmak istediğiniz ürünlerinizin fotoğraflarını mobil telefonlarımıza gönderebilirsiniz. Anında uzman personellerimiz tarafından size alabileceğimiz piyasaya göre fiyatlarını dönecektir. Kabul etmeniz durumunda eşyalarınızı alıyoruz.

2. el spot olarak evinizdeki bütün eşyaları alabiliriz. Eski antika ürünleri, mobilya salon takımlarınızı, koltuk takımlarınızı, gardroplarınızı, yatak odalarınızı, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, eski iran ve ısparta halılarınızı, el oyması antika koltuk takımlarınızı, giysi dolaplarınızı, bombeli yemek odalarınızı, büro malzeme ve büro takımlarınızı, Lcd smart televizyonlarınızı, vestiyerlerinizi evinizdeki ve bürolarınızda bulunan bütün eşyaları titizlikle alıyoruz.

Ankara ilindeki spot eşya konusunda bütün ilçelere ve mahallelere hizmet veriyoruz. Hizmet yerlerimizi sıralayacak olursak ( Pursaklar, Altındağ, Sincan, Yenimahalle, Çankaya, Ayaş, Kayaş, Etimesgut, Ayaş, Kazan, Çubuk, Keçiören, Şentepe, Esertepe, Etlik) olarak örneklendirebiliriz.