Ankara ikinci el eşya

Ankara İkinci El Eşya

 

Ankara İkinci el eşya alanlar olarak 0553 590 17 91‘den ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız 30 yıllık tecrübesiyle müşteri odaklı çalışmaktadır. Ankara’nın bütün ilçelerine ikinci el eşya alım ve satım olarak 30 dakika da, en yüksek fiyattan, nakit ödeme kolaylığı ile ücretsiz nakliye ile hizmet sunmaktayız.

Ankara İkinci El Eşya

Aydınlıkevler İkinci el eşya alanlar olarak, 2. el eşya alım ve satım olmak üzere firma bünyemizde profesyonel önerilerle yapıyoruz. Ankara ikinci el eşya olarak hizmetlerimiz Ankara’nın bütün ilçelerine vardır.

İhtiyaç fazlası olan 2. el eşyalarınızı yüksek fiyat kolaylığı ile bize ulaşmanız durumunda uzman personellerimizin vereceği teklifler doğrultusunda peşin alıyoruz. Eşyalarınızın durumu temiz ve tekrar satma olanağımız olan eşyaları tercih ediyoruz. Kullanmadığınız bu şekilde eşyalarınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara’da bu işi yapan bir çok spotçu firma vardır. Bu kişiler sizden eşyalarınızı en düşük fiyattan almak isteyecektir. Bu yüzden bizimle bağlantı kurmadan satış gerçekleştirmeyin.

İkinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız;

 • Bize satmak istediğiniz ürünlerin ayrıntılı fotoğraflarını 0553 590 17 91’e gönderin.
 • Anında size yüksek fiyat teklifinizi verelim.
 • İstediğiniz zaman diliminde aracımızla ve personellerimizle gelerek eşyalarınızı en hızlı şekilde peşin olarak satın alalım.

Evinizde ki sıfır ve kullanmış olduğunuz temiz ürünleri tercih ediyoruz. Bu durumda satmak istediğiniz eşyalar var ise bize ulaşım sağlayın. Beyaz eşya, Koltuk takımı, Yatak Odası olmak üzere bütün temiz olan ev eşyalarınızı satın alıyoruz.

İkinci El Eşya’da 1. Kalite Hizmet Sunuyoruz!

Ücretsiz nakliye hizmetimizle bizden satın aldığınız ürünleri en hızlı ve güvenli şekilde size teslim ediyoruz. Bizden satın aldığınız ürünler firmamızın garantisi altındadır. Sorun olması durumunda en kısa süre de sorunlarınıza çözüm sağlıyoruz.

 • Ankara İkinci El Eşya olarak eşyalarımı satmak istersem nasıl yapıyoruz?

Satışa çıkarmak istediğiniz antika eşyalarınızı,ev eşyalarınızı, ofis mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, yatak odalarınızı ne satmak istiyorsanız bizim iletişim numaramıza ayrıntılı fotoğraflarını yolluyorsunuz.

 • Satacağım eşyaları size nasıl ulaştırabilirim?

Whatsapp aracılığı ile, Facebook, mail ve ürünlerimize aracılığı ile nasıl isterseniz bize fotoğrafları yollayabilirsiniz. Yeni nesil telefon kullanmayan müşterilerimize ev de ücretsiz fiyat teklifi hizmeti sunuyoruz.

Eşyaların fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda, firmamızın personelleri ve aracı en hızlı şekilde eşyaların bulunduğu konuma ulaşacaktır. Ücretinizi peşin ödeyerek en hızlı şekilde işlemlerinizi tamamlayacaktır.

 • Hangi eşyaları alıp ve satıyoruz?

2. El Mobilyalar, Bilgisayarlar, Küçük ev aletleri, Elektronik Eşyalar, Antika Eşyalar, Telefonlar, Eski ısparta halı ve antika halılar, Oturma grupları, Spot Aletleri(Koşu Bantları ve bisikletler), Masa Sandalyeler, Yemek odaları olmak üzere evinizde ofisinizde kullandığınız bütün eşyaların alımını ve satımını gerçekleştiriyoruz.

Ankara’da ikinci el eşya konusunda sektör de öncü illerdendir. Ankara ikinci el eşya İnsanlarımızın alım gücü düştüğünden dolayı sıfır satan mağazalardan eşya alamamaktadır. Bu yüzden öğrenciler olmak üzere, memurlar, bekarlar hatta yeni evli kişiler de 2. el eşya tercih etmektedir. Komple ev eşyalarınızı 2. el olarak 1000 TL’ye de alabilirsiniz. 5.000 TL’ye de alabilirsiniz. Fiyat performans ikinci el eşyalarımız 2 mağazamızla hizmet vermektedir. Kaliteli pahalı ürünler de bulunmakta. Ankara ikinci el eşya Ucuz ürünler de satmaktayız. Firmamız Aydınlıkevler Mah. Şehit Mustafa Baş Cad. No:60 ve Uzayan Sok No:7/A Aydınlıkevler Altındağ dadır. Eşya satmak için artık kapı kapı gezmenize gerek yok. Firmamıza ulaşım sağlayın en yüksek fiyatlardan eşyalarınızı satın alalım.

Ankara İkinci elde en yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

İkinci El Eşya Alanlar olarak bu kelimeleri alt başlıkta toparlayacak olursak,

 • Spot Eşya Alanlar
 • İkinci El Eşya Alanlar
 • Ankara İkinci El Eşya Alanlar
 • İkinci El televizyon alanlar
 • İkinci El Beyaz Eşya alanlar  olarak bir çok kategori görebiliriz.

Zamanında almış olduğunuz, çok paralar verdiğiniz eşyalarınızın çöpe atılması hiç iyi değildir. Bu eşyalarınızın ihtiyacı olup, kullanacak kişiler her zaman olacaktır. Bu eşyalarınızı atmadan önce bizimle iletişime geçip güncel fiyatlardan eşyalarınızı satın alabiliriz. İnternette ikinci el eşya alan yerler diye arama yaptığınız da bir çok ikinci el eşya alan yerler çıkacaktır. Ankara ikinci el eşya Bu yerlere sormadan önce bizimle iletişim sağlayabilirsiniz.

Ankara ikinci el eşya olarak  teknik servis hizmeti de vermekteyiz.

Ankara ikinci el eşya alanlar olarak Firmamız bünyesinde teknik servis hizmeti de vermekteyiz. Arızalanan beyaz eşyalarınızın tamirini garantili olarak yapıyoruz. Yapmanız gereken bize ulaşım sağlamak! Bize ulaştıktan sonra servisimiz ücretsiz keşif hizmetiyle adresini ziyaret ederek size fiyat verecektir. Yaptırmanız durumunda değiştirilen parçalar firmamız bünyesinde 2 yıl garantilidir. Yaptırmak istemezseniz mağazalarımızdan alacağınız yeni ürünler ile de değişim sağlayabilirsiniz.

 

Firmamız bünyesinde sıfır imalatta yapmaktayız. İstediğiniz ölçülerle ya da kataloglarımızdan seçtiğiniz ürünleri garantili olarak yaptırabilirsiniz.