İkinci el Alanlar

İkinci El Alanlar

İkinci el alanlar olarak 0553 590 17 91 numaralı telefondan her gün ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız 2. el eşya konusunda 30 yıllık hizmet vermektedir. İkinci el eşyalarınızı Ankara’da en yüksek fiyatlardan satın alıyoruz.  İletişim bilgilerimize ayrıntılı fotoğraflarını çektikten sonra whatsapp aracılığı ile bize iletebilirsiniz. En kısa sürede fiyat teklifinizi verdikten sonra eşyalarınızı müsaitlik durumunuza göre gelip peşin ödeyerek satın alıyoruz.

İkinci El Alanlar

Yukarıda ki iletişim numaralarımızdan bize satmak istediğiniz eşyaları(Koltuk takımları, yatak odaları, yemek odaları, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, eski halılar, antika takımlar olmak üzere küçük ev aletleri dahil bütün eşyalarınızı satın alıyoruz.) İkinci el alanlar Ankara ülkemizin 2. büyük olması sebebiyle 2. el eşya alım satım işi çok gelişmiştir. Memurlar sürekli tayin olması sebebiyle ev ihtiyaçlarını spot eşya olarak satın alıyor ve gittiğinde yine nakliye firmaları çok pahalı olması sebebiyle eşyalarını bize satıp gidiyor. Öğrencilerimiz de 2 yıllık ya da 3 yıllık üniversite hayatları dolayısıyla okullarının bitmesi ile memleketlerine dönmektedir. Bu yüzden ikinci el eşya satın alıp gittiklerinde rahatlıkla satmaktadır. Ekonomik yönden bu şekilde ihtiyaçlarını en ucuza halledebiliyorlar. Çalışan bekar işçilerimiz sıfır eşya alamayacak durumdadırlar. Bu yüzden eşyaları 2. el olarak değerlendirirler. Firmamız ihracat yönünden ülke içi Kars, Ağrı olmak üzere, Gürcistan, Suriye ve Irağa eşya satışı gerçekleştirmekteyiz. İkinci El alanlar konusunda Bu yüzden 2 mağazamızla ve depolarımızla hizmet vermekteyiz. Mahalleniz de olan spot işi yapan firmalar sizden eşyaları düşük fiyattan alıp yüksek fiyatlardan satış yapmak isteyecektir. Biz döviz ile çalıştığımız için eşyaları değerinde ve yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Bize sormadan eşyalarınızı satmamanızı öneriyoruz.

İkinci El Alanlar’da 1. Kalite Hizmet Sunuyoruz.

İkinci el alanlar olarak eşya satmak istediğinizde adım adım size soru cevaplar hazırladık.

  • İkinci el ya da kullanmadığım sıfır eşya satmak istiyorum Nasıl iletişim geçeceğiz?
  • 0553 590 17 91 numaralı telefondan direkt olarak iletişime geçebilir. Whatsapp aracılığı ile fotoğrafları gönderebilirsiniz.
  • İkinci el alanlar  Eşyalarımın fotoğraflarını gönderdim ne yapmam gerekiyor?
  • Firmamız gelen fotoğrafları en kısa sürede değerlendirecek, sizin zararınıza uğramadan en yüksek fiyatlardan satın alacağız. Fiyat teklifimizi size en kısa sürede döndükten sonra kabul etmeniz durumunda aracımızla en kısa sürede sizin adresinize gelip Peşin ödeyerek eşyalarınızı satın alacağız.

İki mağazamızla hizmet vermekteyiz. Aydınlıkevler mah. şehit mustafa baş caddesi no:60 ve Aydınlıkevler mah. Uzayan sokak no: 7/A adresimize gelerek eşya almak istiyorsanız bakabilirsiniz. Ya da facebook profillerimizden, letgo profillerimizden ve web sitemizin 2. el eşya kısmından ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ülkemizin son zamanlarda corona virüsünden dolayı dışarı çıkmak çok sıkıntılı oluyor. Bu yüzden firmamız günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanmaktır. Bu yüzden eşyalarımızı internet ortamında seçtikten sonra, bizden bilgilendirme alarak ayrıntılı fotoğraflarını göndereceğiz. Kabul etmeniz durumunda en kısa sürede eşyalarınızı size teslim edilmek üzere yola çıkacaktır. İkinci el alanlar olarak Ödemenizi isterseniz mobil pos olarak kapıda kredi kartı ile taksitle ödeyebilirsiniz. Ya da peşin olarak ödeyebilirsiniz. Beyaz eşyalarımız evlerden alındıktan sonra teknik servisimiz tarafından bakımları yapıldıktan sonra satılmaktadır. Firmamız tarafından beyaz eşyalara 6 ay garanti veriyoruz. Sorun çıkması durumunda ürünlerimizi sahipleniyoruz. Birebir değişim ya da ücretsiz teknik servis hizmetimiz sorunlarınızı en kısa sürede çözecektir.

İkinci El Eşya konusunda teknik servis hizmetimiz de vardır. 

İkinci El Alanlar Eşyalarım arızalandı diye üzülmeyin. Firmamız Ankara’da bütün ilçelere teknik servis hizmeti vermektedir. Tamir ettiğimiz parçalar firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Fiyatın yüksek çıkması durumunda mağazalarımızdan bakımı yapılmış ürünlerimizden eskisini getir yenisini götür kampanyamızdan ürünlerden alabilirsini. Eski makinenizi de indirim olarak düşülecektir. İkinci el eşya konusunda uzman personellerle hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda sıfır imalat da yapmaktayız. Yatak odası, yemek odası, koltuk takımları, gardroplar, büro malzemeleri tarafımızdan sıfır olarak yapmaktayız. İkinci el alanlar İletişime geçmeniz durumunuzda kataloglarımızdan ya da ölçülerini vererek yaptırabilirsiniz.  İkinci el alanlar  Firmamız bütün sıfır ürünlere 2 yıl garanti vermektedir. Sıfır beyaz eşya almak isterseniz anlaşmalı bayilerimizden eski makinenizi indirim karşılığı alıp kredi kartına 12 ay taksitle sıfır ürünlerimizden de faydalanabilirsiniz.