ikinci el beyaz eşya

İkinci el beyaz eşya

İkinci el beyaz eşya satmak istiyorsanız  en yüksek fiyattan alma garantisi ile 0545 318 21 22 ve ya 0553 590 17 91 numaralı telefondan eşyalarınızın ayrıntılı fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey fotoğrafları göndermek. Ürünlerinizin anında fiyatlandırmasını yapıyoruz. Müsaitlik durumunuza göre eşyalarınızı Ankara içi 30 dakika da gelip ücretinizi peşin ödeyip eşyalarınızı satın alıyoruz.

İkinci el beyaz eşya

Firmamız 2000 yılından itibaren özverili,müşteri odaklı, 2 mağaza ile hizmet vermekteyiz. İkinci el beyaz eşya İletişim bilgilerimiz. Eşya alırken veya satarken hiç bir şekilde sorun yaşamayacaksınız. Çünkü kendimize güveniyoruz.   Ali SARMAN 0545 318  21 22 (Adres: Aydınlıkevler mah. Uzayan Sok. No:7/A Altındağ/ANKARA, Yetkili:Ümit SARMAN Aydınlıkevler mah. Şehit mustafa baş cad. No:60 Altındağ/ANKARA)’da bulunan mağazalarımızı ulaşım sağladıktan sonra ziyaret edebilirsiniz.

Ankara ikinci el eşya sektörü konusunda diğer şehirlerimize göre oldukça gelişmiştir. Ankara’dan Suriye, Gürcistan, Irak olmak üzere ihracat yapmaktadır. Ekonomize döviz girişi sağlamaktadır. Şehir dışı olmak üzere bütün şehirlere sürekli sevkiyat olmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızı satarken mahalle spotçuları dışında da kişilere sormanızı tavsiye ediyoruz. Ankara memur kenti olması dolayısıyla, yeni evlenecek kişiler dahil 2. el eşya tercihi yapmaktadır. İkinci el beyaz eşya  Bu yüzden eşyalarınızı ucuza satmanızı önermeyiz. Sektör gün geçtikçe büyümektedir.

İkinci El Beyaz Eşyaya 6 ay firma garantisi vermekteyiz.

Aşağıdaki kısımdan eşya satmak istiyorsanız adımları takip edebilirsiniz;

 • İkinci el ev eşyalarımı satmak istiyorum ne yapmalıyım? 
 • 0545 318 21 22 numaralı telefondan isterseniz whatsapp aracılığı ile fotoğraflarınızı yollayabilirsiniz. Ya da açık adresinizi bize belirtirseniz ücretsiz fiyat teklifinizi yerinizde de verebiliriz. Anlaşmamız durumunda en kısa süre de eşyalarınızı yerinden gelip alıyoruz.
 • Arızalı Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi de alıyor musunuz? 
 • Arızalı ürünlerinizin yerinize gelip arızasına baktıktan sonra bir fiyat vermekteyiz. Arızasını telefondan bize bildirmeniz durumunda anında fiyat vermekteyiz.
 • Arızalı ikinci el beyaz eşya tamiri yapıyor musunuz? 
 • İkinci el beyaz eşya Firmamız kendi teknik servis bünyesi ile ikinci el beyaz eşyalarınızın da aynı şekilde garantili olarak teknik servis hizmeti vermektedir. Bize ulaşım sağladıktan sonra arızalı ürünlerinize evinize ücretsiz keşif ile geliyoruz. Ücretini çıkardıktan sonra yaptırmanız durumunda maksimum 2 günde Arızalı ikinci el beyaz eşyalarınızı teslim ediyoruz. Tamir olan ürünler firmamız tarafından 2 yıl garanti altındadır. Bir sorun oluşması durumunda ücretsiz teknik servis hizmeti vermekteyiz.

İkinci El Beyaz Eşya’da 1. Kalite Hizmet vermekteyiz.

 • İkinci el beyaz eşya satın almak istiyorum. Ürünlere ne kadar garanti veriyorsunuz? İkinci el beyaz eşyalara güvenmiyorum.
 • İkinci el beyaz eşyalarda firmamız tarafından adreslerden teslim alınan ürünler geldiğinde bakımları ve arızası var mı diye kontrol ediliyor. Bir sorun oluşmaması durumunda satışa sunuyoruz. Satış sonrası hizmet olarak da ürünlerimiz 1 ay garanti altındadır. 2 yıl ise ücretsiz teknik servis hizmeti vermekteyiz. İleri de sorun çıkması durumunda parça bedellerini müşterilere faturalandırıyoruz. İşçilik ve teknik servis ücretini biz tarafımızdan karşılanmaktadır. Malumunuz 2. el eşyalar belki 5 ay sonra sorun çıkarabilir belki 1 ay sonra sorun çıkarabilir. Bunu bilemeyiz. Ama ileride oluşabilecek bütün sorunlar için firma olarak sürekli yanınızdayız. Güvenle bizimle alışveriş yapabilirsiniz. Sorun çıkmayacağının taahütünü veriyoruz.
 • Evimi komple eşya olarak satmak istiyorum alır mısınız? 
 • İkinci el beyaz eşya Evinizdeki bütün eşyaları örneklendirecek olursak ( Çamaşır Makinesi, Bulaşık makinesi, Buzdolabı, Ocaklı Fırın, Yatak Odası, Genç Odası, Bazalar, Yemek Odaları, Giysi dolapları) olmak üzere küçük ev aletleri dahil bütün eşyaları satın alıyoruz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz.
 • Öğrenci evimi boşaltmak istiyorum. Alır mısınız?
 • İkinci el beyaz eşya Öğrenciler genelde eşyalarını titiz kullanmadığı için ve satın alırken sürekli ucuz ikinci el eşya aldıkları için tercih etmiyoruz. Ama siz yine bizimle iletişime geçin düzgün ve temiz eşyalarınız olması durumunda eşyalarınızı aynı şekilde en yüksek bedel üzerinden satın alacağız.
 • Yeni makine aldım. Eskisini hemen satmam gerekiyor satın alır mısınız?
 • Eski ikinci el beyaz eşyanız da herhangi bir sorun veyahut problem yoksa hemen satın alabiliriz. Bize fotoğrafını yollarsanız en yüksek fiyattan en hızlı şekilde satın alabiliriz.

Ankara’da ikinci el beyaz eşya da 30 dakika da ulaşım! Bize Ulaşın.

Firmamız sıfır imalat da yapmaktadır.İkinci el beyaz eşya İmalat nedir diye soracak olursanız. Sıfırdan bir koltuk takımının iskeleti ile birlikte sünger ve kumaş ile yapmaktır. Sizin büyük mağazalara gidip 6000 Tl’ye bir koltuk takımını biz aynı ürünü 2000 TL’ye üretiyoruz. Çünkü ürünlerin marka bedeli oldukça pahalıdır. İnsanların marka hastalığından dolayı ürünlere fahiş ücret ödüyorlar. İkinci el beyaz eşya Bu yüzden siz bu tuzağa düşmeyin. Evinizdeki bütün mobilyalar, koltuk takımları, yatak odaları olmak üzere bütün ürünlerin imalatını yapmaktayız. Sıfır yaptıracağınız ürünler ile bizimle iletişime geçip kataloglarımızdan seçebilir ya da sizin belirlediğiniz kumaşlarla, modellemeler ile de ürünlerinizin imalatını yapabiliriz. Ürünlerimiz firmamız tarafından 2 yıl garanti altındadır. Firmamız da vade farksız 12 aya varan kredi kartı geçmektedir. Siz sadece satın almaya karar verin. Gerisi çok kolay şekilde ilerleyecektir.

Firmamız nakliye hizmeti de vermektedir. Taşıtmak istediğiniz ürünlerin bize bilgisini verdikten sonra örneklendirecek olursak(Nereden, Nereye, Taşınılacak Katlar ve taşınacak eşyaların ne olduğu) konusunda bizi bilgilendirdikten sonra en hızlı şekilde size fiyat vereceğiz. Kabul etmeniz durumunda anlaştığımız gün elemanlarımız eşyalarınızı taşıyacaktır. Ürünlerde sorun çıkmaması için firmamız ürünlerinizi sigortalatmaktadır.

Eski ikinci el beyaz eşyalarınızın hurdalarını da satın alıyoruz. Diğer hurdacılara göre ürünlerinizin parçalarını kullandığımız için biz daha yüksek fiyatlardan satın alabiliyoruz. Ürünlere demir niyetiyle bakmamaktayız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci El beyaz eşya da En Yüksek Fiyat Garantisi Bizdedir!

Eskiyi ürünü getir yeni ürünü götür kampanyamızdan da faydalanabilirsiniz. Eski ürünlerinizi satıp mağazamızdan takasta yapabilmektesiniz. Mağazalarımızı ziyaret edip son model ürünlere bakabilirsiniz. Evinizdeki ürünlerle değişim sağlamaktayız. Sıfır ürün tercih etmeniz durumunda anlaşmalı olduğumuz Bosch, Arçelik, Vestel olmak üzere anlaşmalı bayilerimizden vade farksız 36 aya varan taksitlerle satın almanızı kolaylaştırıyoruz.

Uzman kadrolarımızla ikinci el eşya alımı yapmaktayız. İkinci el beyaz eşya mahallenizde ki spotçular sizden eşyalarınızı düşük fiyattan almak isteyeceklerdir. Bu yüzden letgo, sahibinden olmak üzere ilanlarınızı oraya atabilir. Daha yüksek fiyatlar ile satışını gerçekleştirebilirsiniz. Sadece beyaz eşya alımı ve satımı değil evinize ait bütün eşyalarınızın satımını ve alımını yapmaktayız.  Satmak istediğiniz yatak odalarınızın fotoğraflarını bize gönderebilir. Eski ve yeni modellerin alımını yapmaktayız. Diğer spotçular eski yatak odalarını almak istemezlerse biz satın alıyoruz. İkinci el beyaz eşya Gürcistan bağlantımız dolayısı ile ürünlerin hepsini Gürcistan’a ihraç etmekteyiz.  Eski kullanmadığınız koltuk takımların da alımını yapıyoruz. Bazen satışa uygun olmayan eski koltuk takımlarını ihtiyaç sahiplerine hayırseverler aracılığı ile bedelsiz şekilde ulaştırmaktayız. Siz çöpe atmak istediğiniz eşyalarınızın bazıları ihtiyaç sahiplerinin kullanacağını unutmayın.

Ürünlerimize bu sayfadan bakabilirsiniz. Yeni ürünlerimiz geldiğinde sürekli olarak güncellenecektir. Sürekli aktif olarak kullandığımız letgo profilimizden de aynı şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Facebook profilimiz de daima güncel kalmaktadır. İnstagramdan da aynı şekilde sürekli takip edebilirsiniz. Yeni ürünlerimiz geldiğinde oralardan ayırtabilirsiniz. İkinci el beyaz eşya Aynı zaman da virüs sebebiyle mağazaları ziyaret etmek istemezseniz. Size ürünlerin ayrıntılı fotoğraflarını yollayabilir. Anında adresinize teslim yapabiliriz. Her hangi bir sorun problem çıkmayacaktır. Şu zor günler de sürekli internetten satış gerçekleştirmekteyiz. İnsanlarımız sokağa çıkmak konusunda sürekli tereddütte kalmaktadır. Biz bu süreçte sürekli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.