İkinci El Eşya Ankara

İkinci El Eşya Ankara

İkinci el eşya alanlar Ankara olarak 0553 590 17 91 nolu numaramızdan her gün ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız uzman personellerimizle 30 yıldır hizmet vermektedir. İkinci el eşya satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. En yüksek fiyatlardan kullanmadığınız ya da kullanmış olduğunuz temiz eşyaların hepsini alıyoruz.

İkinci El Eşya Ankara

Ankara yoğun bir nüfusu sebebiyle 2. el eşya konusunda çok gelişmiştir. İkinci el eşya Ankara olarak Gürcistan tırları, Suriye tırları olmak üzere bir çok yere eşya ihracatı yapmaktadır. Ekonomimize döviz girdisi sağlamaktadır. Ayrıca şehirler arası konusunda doğu illerimize de ihracatlarımız bulunmaktadır. Her semtte ya da her mahalle de ikinci el eşya satışı ve alışı yapan firmalar bulunmaktadır. İkinci el eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız bu firmalardan eşyalarınızın satışını gerçekleştirmeniz olasıdır. Fakat o spotçular eşyaları düşük fiyattan almak isteyecektir. Çünkü eşyalarından kurtulmak isteyen, parası ne olursa olsun satılsın gitsin diyen insanımız çoktur. Bu yüzden eşyalarınızı o firmalara satmadan önce bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Kullandığınız ya da kullanmadığınız Oturma grupları, Koltuk takımları, Yatak odaları, yemek odaları, Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma ocakları, eski halılar, antika eşyalarınız ve küçük ev aletleri dahil evinizde ve ofisiniz deki bütün eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz.

İkinci el eşya Ankara da 1. Kalite Hizmet!

İkinci el eşya satışı konusunda sizin için pratik soru cevap yaptık.

 • İkinci el eşyalarım var nasıl satabilirim?
 • İletişim numaralarımızdan ulaşım sağlayıp ücretsiz fiyat teklifinden faydalanabilirsiniz. Satmak istediğiniz adrese gelip eşyalarınıza fiyat verebiliriz. Ya da Whatsapp aracılığı ile satacağınız eşyaların ayrıntılı fotoğraflamalarını yaptıktan sonra bize gönderebilirsiniz. Uzman personellerimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.
 • İkinci el eşya Ankara da her bölgede ikinci el eşya alımı ve satımı yapıyormusunuz?
 • Firmamızın Ankara ilçelerine yayılmış durumda 3 adet mağazamızla hizmet vermekteyiz. Bu yüzden her ilçeye ücretsiz nakliye ile eşya alımı ve satışı yapmaktayız. Firmalarımızın adreslerini(Aydınlıkevler mah. şehit mustafa baş caddesi no:60, Aydınlıkevler mah. Uzayan sokak No:7/A ve Demetlale mah. şehit cem ersever caddesi no:18/C ) ziyaret edebilir yeni ürünlerimizi görebilirsiniz.
 • İkinci el eşyalarımı anlaştıktan sonra nasıl gelip alıyorsunuz?
 • Firmamız her bölgeye sevkiyat yapmaktadır. İşlerimizin yoğunluğuna göre ve sizin müsaitlik durumunuza göre eşyalarınızı en kısa sürede teslim alıyoruz.
 • Ödemeyi nasıl gerçekleştiriyorsunuz?
 • Ödemeyi eşyalarınıza aracımızla gelip kontrolünü yapıldıktan sonra, söylediğiniz gibiyse peşin olarak ödemesini gerçekleştirip eşyalarınızı teslim alıyoruz.

İkinci el eşya Ankara olarak eşya alımları yaptığımız gibi, eşya satışı da gerçekleştiriyoruz. Aldığımız eşyalar genellikle evlerden temiz eşyalar almaktayız. Bu yüzden 2. el eşya alıyorum ama kimin kullandığını bilmiyorum gibi tereddütler yaşamamanız adına sürekli aile evlerinden temiz eşyalar satın almaktayız.

Eşya satın almak istiyorsanız kısa soru cevaplarımızı inceleyebilir. Bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • İkinci el eşya  satın almak istiyorum. Süreç nasıl işliyor?
 • İkinci el eşya Ankara İstediğiniz almak istediğiniz eşyalar ne ise bize bilgilendirme verdikten sonra isterseniz whatsapp aracılığı ile fotoğraflarını isteyebilir. Facebook profillerimizden sattığımız ürünleri inceleyebilir, letgo profillerimizden ya da web sitemizden sattığımız ürünleri online sipariş olarak isteyebilirsiniz. Ya da Ankara genelinde olan 3 adet mağazamızı ziyaret edebilir. Gözlerinizle görebilirsiniz.
 • Satın aldığım eşyaları ne zaman getirebilirsiniz?
 • Satın aldığınız eşyaları en kısa sürede sizin müsaitlik durumunuza göre temiz ve garantili şekilde eşyalarınızı ücretsiz kurulum hizmetimizle getiriyoruz.
 • Ödemeyi nasıl yapıyoruz?
 • Satın almış olduğunuz eşyaları teslimat sonrası peşin veya kredi kartı ile mağazalarımızdan ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Aldığım ürünlerde sorun çıktı ne yapmalıyım?
 • Bu konu da bizden satın almış olduğunuz eşyalara sürekli ücretsiz destek ve teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

İkinci El Eşya Ankara olarak Teknik Servis hizmetlerimiz de vardır. 

Firmamız bünyesinde ikinci el beyaz eşyalarınıza teknik servis hizmeti de vermekteyiz. İkinci el eşya Ankara Yaptırmak istediğiniz ürünleri bize ulaşarak ücretsiz keşif imkanıyla eşyalarınıza gelip fiyat teklifi veriyoruz. Yaptırmanız durumunda değiştirilen parçalar firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Beyaz eşyalarınızın fiyatı yüksek çıkması durumunda isterseniz bozuk makinenizi satın alabilir. Mağazalarımızdan seçeceğiniz ürünler ile eskisini getir yenisini götür kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. İstediğiniz makineleri ücretsiz kurulum hizmeti ile yardımcı oluyoruz.

 

İkinci el eşya konusunda sıfır makine almak isterseniz, anlaşmalı olduğumuz sıfır satan bayilerle eski makinelerinizi alıp mağazalardan indirim sağlayabiliriz. Almış olduğunuz sıfır ürünler de kredi kartına 12 aya varan taksit imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.