ikinci el eşya satanlar

İkinci El Eşya Satanlar

 

İkinci El Eşya Satanlar ford

İkinci el eşya satanlar olarak 0553 590 17 91 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız 30 yıllık tecrübesiyle spot işi yapmaktadır. Eşyalarınızı satmak istiyorsanız, Ankara’daki diğer firmalardan en yüksek fiyata eşyalarınızı alıyoruz.

İkinci el eşya’da 1. Kalite Hizmet!

İkinci el eşya satın almak istiyorsanız; 

  • Firmamızın web sitesindeki ürünler aracılığı ile sattığımız ürünleri görebiirsiniz.
  • Facebook ve Letgo profillerimizden, web sitemizdeki ürünler kısmından ya da whatsapp aracılığı ile fotoğraflarımızı isteyebilir ürünlerinizi seçebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz ürünleri görmek isterseniz Aydınlıkevler mah. Şehit mustafa baş caddesi no:60 Ya da Aydınlıkevler mah. uzayan sok no:7 Altındağ/ANKARA’daki adresimizden görebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz ürünleri isterseniz kaparo ödeme gönderme şartı ile görmeden direkt adresinize isteyebilirsiniz.

 

İkinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız ;

  • Bizimle telefon numaralarımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
  • Ankara’nın bütün ilçelerine 30 dakika da hızlı servis ağımız mevcuttur.
  • Eşyalarınızı diğer spotçulardan daha yüksek fiyata satın alıyoruz.
  • Anlaşmamız halinde personellerimiz aracımızla gelerek, peşin ödeyerek anında eşyalarınızı alıyoruz.

Ankara’da ikinci el eşya satışı nüfus yoğunluğu nedeniyle hızla büyümektedir. Artık her mahallede bir spot işi yapan firma mevcuttur. O firmalar mahallenizde olduğu için ilk ondan teklif isterseniz, en düşük fiyattan almak isteyecektir. Bu yüzden diğer ilçelerdeki spotçulara da sormanızda fayda vardır. Ankara da ikinci el eşya satışı ihracat yönünde hem Türkiye genelinde Kars, Ağrı, Elazığ, Malatya olmak üzere bir çok ile sevkiyat düzenlemektedir. Yurt dışı ayağı ise Gürcistan(Batum, Tiflis) olmak üzere bir çok iline ihracat yapmaktadır. Aynı zamanda Suriye ve Irak’a da ihracatımız mevcuttur. Bu yüzden diğer firmalara göre bütün ev eşyalarınızı en yüksek fiyattan satın alıyoruz.

İkinci El Eşya Satanlar olarak teknik servis hizmeti de vermekteyiz.

Firmamız eşya alışı ve satışı dışında müşterilerimize beyaz eşya da teknik servis hizmeti de vermektedir. Tamir ettirmek istediğiniz ürünü bize iletmeniz durumunda ücretsiz servis keşifi gerçekleştiriyoruz. Teknik servisimiz baktıktan sonra size bir ücret çıkaracaktır. Kabul etmeniz durumunda yaptırmış olduğunuz ürünler servisimiz tarafından 2 yıl garantilidir. Eğer ki ücret yüksek çıkması durumunda yaptırmak istemezseniz mağazalarımızdan seçeceğiniz ürünlerle eskisini getir, yenisini götür kampanyasından faydalanarak fiyat düşüşü yapılıp size teslim edilecektir. Ya da anlaşmalı sıfır satan Arçelik ya da Bosch bayilerimizden kredi kartına ya da senetle 36 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz.

 

İkinci El Eşya Satanlar olarak Sıfır imalat da yapıyoruz.

Ankara’da Aydınlıkevler mah. şehit mustafa baş caddesi no: 60 ve Aydınlıkevler mah. uzayan sok. No:7/A Altındağ’da  bulunan mağazalarımız tarafından sıfır imalat da gerçekleştiriyoruz. Örnek olarak, yatak odaları, koltuk takımları, gardroplar, vestiyerler, özel yapım dolaplar yapıyoruz. İstediğiniz ürünleri kataloglarımızdan seçebilir ya da istediğiniz ölçülere göre imalatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Mağazalarımızda kredi kartı geçerli olup anlaşmalı bankalarımızdan 12 aya varan taksit hizmeti sunuyoruz.

 

İkinci El Eşya Satanlar olarak hurdalarınızı alıyoruz.

Firmamız ikinci el eşya satanlar hususunda anlaşmalı hurdacılarla çalışmaktadır. Aydınlıkevler ve Ankara bölgesinde bütün ilçelere hizmet veriyoruz. Satmak istediğiniz antika, eski eşyalar, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve bulaşık makinesi olmak üzere hurda değeri olan bütün ürünlerinizi en yüksek fiyatlardan sizin evinizden gelip peşin ödeme yaparak satın alıyoruz.

Eski koltuk takımlarınızın da bize ulaşmanız halinde ikinci el eşya satanlar olarak  sizin için hatırası olan ürünlerin tamiratını da yapmaktayız. Koltuk takımların döşemelerini ve tamirini en uygun fiyattan değiştiriyoruz. El oyması antika koltuk takımlarınızın boyamasını, verniklemesini en uygun fiyattan gerçekleştiriyoruz. Yatak odası yada internetten aldığınız ürünleri de kurulum aşamasında uygun fiyattan yardımcı oluyoruz.

 

İkinci el eşya satanlar konusunda firmamız uzun yıllardır nakliye hizmeti de vermektedir. Taşıtmak istediğiniz eşyaları bize söyledikten sonra evinize gelip ücretsiz fiyat veriyoruz. Kabul etmeniz durumunda bütün eşyalarınızı evden eve en uygun fiyattan uzman personellerimizle taşıyoruz.  Ürünleriniz firmamız tarafından bir sorun olması durumunda garantili olarak taşıma hizmeti vermekteyiz. Sorun olan ürünlerinizi sıfır ürünlerle değiştirmekteyiz. Diğer nakliye şirketlerine göre firmamız daha müşteri odaklı olduğu için uygun fiyata taşımacılık yapmaktayız. Bize mobil numaralarımızdan günün her saati ulaşım sağlayabilirsiniz. İkinci el eşya satanlar konusunda uzman personellerimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Önceki makalelerimizi inceleyebilir, ürünlerimiz hakkında bilgi isterseniz iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.