ikinci el eşya satmak istiyorum

İkinci el eşya satmak istiyorum

 

İkinci el eşya satmak istiyorum 0553 590 17 91 numaralı telefondan eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek sürekli eşya satışı gerçekleştirebilirsiniz. Ankara ilimiz nüfus fazlalığı sebebiyle ikinci el eşyalar da gelişmiş bir yer almaktadır. Şehir itibariyle memur, öğrenci ve işçi sınıfı bir hayli fazladır. Bu yüzden sürekli tayini çıkan memurlarımız 2. el eşya tercih etmektedir. Öğrencilerimiz mevcut parasal durumlardan dolayı sıfır eşya satın alamamaktadır. Sürekli okumaya başladığı iller de eve çıktıklarında 2. el eşya tercih ederler. Okulları bittikten sonra da çok fazla ücret ödemedikleri için aynı şekilde satarken de zarar etmemiş olurlar. İşçi sınıfımızın maddi konumları itibariyle geçim sıkıntısı yüzünden sürekli olarak değiştirmek istediklerinde 2. el eşya alırlar.  Bu yüzden kullanmış ya da kullanmadığınız 2. el ve sıfır eşyalarınızı değerlendirmek isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İkinci el eşya satmak istiyorum

Sizin atmak istediğiniz eşyalarınız, başka kişilerin beğenerek kullanacağı eşyalar olabilir. O yüzden atmak yerine, bize satmanız durumunda hem siz bütçenize katkıda bulunur. Hem ihtiyacı olan insanlar bizden ücretsiz nakliye hizmetinden faydalanabilirler. Aldığımız eşyalardaki tek husus temiz ve sorunu, yırtığı, kırığı olmaması gerekmektedir. İkinci el eşya satmak istiyorum.Başlıca aldığımız eşyalar: Koltuk takımları, yemek odaları, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, yatak odaları olmak üzere küçük ev aletleriniz dahil olmak üzere 2. el eşyalarınızı yüksek fiyatlardan satın alıyoruz. Ankara 2. el sektöründe gelişmiş bir yere sahiptir.

İkinci el eşya satmak istiyorum Her mahalle de her sokakta 2. el eşya alımı ve satımı yapan firmalar görmeniz muhtemeldir. O spotçular sizden piyasanın altında bir ücret ile almak isteyeceklerdir. Bu yüzden o kişiler dışında da başka semtler de oturan bu işi profesyonel şekilde yapmakta olan esnaflara da sormanız gerekir. Bir kişi eşya ya 500 lira veriyorsa diğer başka birisi 800 lira verebilir. Çünkü Bazı esnaflar Gürcistan ve Suriye olmak üzere döviz üzerinden satışlar yapmaktadır. Bu şekilde ülkeye döviz katkısı da bulunmaktadır. Aynı zamanda Anadolu illerimiz, Çorum, Kars, Ağrı olmak üzere bir çok illere sürekli olarak sevkiyatlarımız vardır.

Ankara’ da İkinci El eşya da 1. Kalite Hizmet Sunuyoruz.

İkinci el eşya konusunca kısaca bahsetmek istersek soru cevap kısmını okuyabilirsiniz.

  • İkinci el eşya satmak istiyorum ne yapmalıyım?
  • Bizimle iletişim kurduktan sonra, isterseniz evinize ücretsiz fiyat teklifimiz ile gelebilir. Eşyalarınıza fiyat verebiliriz. Ya da whatsapp aracılığı ile ayrıntılı fotoğraflarınızı yollayabilirsiniz. Ona göre fotoğraflara bakıp anında fiyat teklifi sunabiliriz.
  • İkinci el eşya da fiyatta anlaşım sağladık ne zaman gelebilirsiniz? 
  • Sizin müsait olma durumunuza göre personellerimiz en kısa süre de sizi ziyaret edecektir.

Ankara’nın bütün ilçelerine ulaşım sağlamaktayız. İkinci el eşya satmak istiyorum. En kısa süre de size ulaşarak eşyalarınızı adresinizden en yüksek fiyatlardan teslim alıyoruz. Bunun için yapmanız gereken en hızlı şekilde bize ulaşım sağlamaktır.

İkinci el satmak istiyorum nasıl hemen satabilirim?

Firmamız 2 mağaza, 4 personel ile hizmet vermektedir. İletişim Bilgilerimiz: Ali SARMAN 0545 318 21 22. Adres: Aydınlıkevler mah. uzayan sok. No:7/A Altındağ/ANKARA, Ümit SARMAN: 0553 590 17 91 Aydınlıkevler mah. Şehit Mustafa baş cad. No: 60  Altındağ/ANKARA olmak üzere 2 mağazamız vardır. Eşya satın almak istiyorsanız, evlerden sürekli ve daime aldığımız beyaz eşyaların bakımını,temizliğini, çalışmasını bir süre test ettikten sonra satışa koymaktayız. Ürünlerimize 1 ay firma garantisi vermekteyiz.( Çünkü beyaz eşyalar 1 ay süre ile sorunsuz çalışıyorsa size uzun süre sorun yaratmayacaktır.) İleri de size bir sorun çıkartırsa ücretsiz teknik servis hizmeti vermekteyiz. Parça bedellerini müşterilerimizden talep ederek ücretsiz işçilik sunmaktayız. Diğer Koltuk takımı, mobilya, gardrop ve yatak odaların da garantimiz yoktur.

Satın almadan önce herşeyini kontrol etmenizi öneririz. Eve teslimata geldiğin de de aynı şekilde kontrolü sağladıktan sonra bir sorununuz yoksa alışverişimiz sonlanmıştır. Mağazalarımızda beyaz eşya dahil, Gardroplar, Yatak odaları, Koltuk takımları olmak üzere evinize ait olan bütün eşyalardan çokça bulunmaktadır. Beğenebileceğiniz modellerden farklı olarak sürekli eksilmesi durumunda satın alıyoruz.

İkinci el eşya satmak istiyorum da Ankara içi 30 Dakika da Ulaşım Sözü veriyoruz.

Firmamız taşınma durumlarınızda ise yine ayı şekilde yanınızda oluyor. Uzman personellerimiz tarafından 2. el ev eşyalarınızı nakliye hizmetiyle titizlikle ve garanti ile taşıma imkanı sunuyoruz. İkinci el eşya satmak istiyorum. Taşıtmak istediğiniz eşyaları, taşınacak yer ve kaçıncı kat olduğu hususunda bize ulaşıp söyledikten sonra anında fiyat vermekteyiz. Ona göre asansörlü taşımacılık olacaksa aynı şekilde o güne asansör çağırılacaktır. Programlama yapıldığında eşyalarınız günü geldiğinde özenle taşınma sözü veriyoruz. Diğer nakliye firmaları gibi fahiş fiyatlar ile taşımıyoruz.

Firmamız 2. el eşyalarınızın teknik servisiniz de yapmaktadır. Uzman kadromuzla bozulan cihazlarınızı en hızlı şekilde sonuca ulaştırıyoruz. Arızanızı söyledikten sonra ücretsiz keşif hizmetimizle teknik servisimiz gelip arızayı tespit ettikten sonra cihazınızı alıp en kısa süre de tamir ettikten sonra adresinize teslim ediyoruz.  Fiyat konusunda firmaların kendi teknik servisine nazaran %50 indirimli yapmaktayız. Tamir ettirdiğiniz ürünler firmamız tarafından 2 yıl garanti altındadır. İkinci el eşya satmak istiyorum. İkinci el eşya Bir sorunu çıkması durumunda ücretsiz yapmaktayız. Çok büyük masraf çıkması durumunda yaptırmak istemezseniz biz de aynı şekilde hurda fiyatına cihazınızı alıyoruz.

Firmamız sıfır imalat da yapmaktadır. İkinci el eşya satmak istiyorum Ev eşyası olarak bütün mobilyaların imalatını gerçekleştiriyoruz. Yatak Odaları, Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Salon Takımları, Bazalar, Gardroplar olmak üzere bütün mobilyaların sıfır olarak imalatını yapıyoruz. Ürünlerimiz firmamız tarafından 2 yıl garanti altındadır. Satın alacağınız ürünlere kredi kartına 12 ay taksit imkanı da sunmaktayız.

Bizimle iletişime geçebileceğiniz kanallar: Instagram, Letgo, Facebook iletişim numaralarımız dışında bu numaralardan da bize sürekli ulaşım sağlayabilirsiniz. Buradan da diğer ürünlerimizi görebilirsiniz.