ikinci el mobilya ford

İkinci El Ev Eşyası

İkinci El Ev Eşyası

İkinci el Ev Eşyası almak ya da satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 0553 590 17 91 numaralı telefondan her gün ulaşım sağlayabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını whatsapp aracılığı ile ayrıntılı fotoğraflarını yollamanız durumunda fiyat teklifi veren çalışanlarımız size en hızlı şekilde en yüksek fiyat ile eşyalarınıza tekflif verecektir. Firmamız Aydınlıkevler Spot 30 yıldır hizmet veren bir güvenilir bir firmadır.

Yukarıdaki telefon numaralarımızdan en hızlı şekilde İkinci el ev eşyası hususunda en hızlı şekilde iletişim kurabilirsiniz. Eşyalarınızı satmak istiyorsanız;

  • 0553 590 17 91 Whatsapp aracılığı ile fotoğraflarınızı ayrıntılı şekilde çekip gönderin.
  • Uzman personellerimiz en hızlı ve en yüksek fiyattan eşyalarınıza fiyat teklifi versinler.
  • Müsaitlik durumunuza göre eşyalarınızı en hızlı şekilde alıp ücretinizi teslimatta peşin olarak ödeyelim.

İkinci Ev Eşyası da birinci Kalite!

Ankara’da bu işi yapmakta olan bir çok spot eşya satan bir çok firmalar bulunmaktadır. Bunun nedeni çok ucuza eşyaları alıp yüksek kâr marjı ile müşterilere satmaktır. Kendi mahallenizdeki esnaflardan fiyat almadan önce bize ulaşın daha yüksek fiyatlardan eşyalarınızı satın alalım. Biz ihracat bakımından hem şehir içi, Kars, Ağrı başta olmak üzere bir çok ilimize ve yurt dışı ihracat yönünden Suriye, Gürcistan, Irak’a sürekli olarak tırlar aracılığı ile eşyalar satmaktayız. Bu yüzden sizin evinizden eşyaları dolar bazında sattığımız için yüksek fiyatlardan alım sağlayabiliyoruz.

İkinci el ev eşyası almak istiyorsanız firmamızın Aydınlıkevler mahallesinde şehit mustafa baş caddesi no :60 ve Uzayan sokak no:7/A’da bulunan mağazalarımızı ziyaret edebilir. Bütün ihtiyaçlarınızı en ucuz ve kaliteli şekilde karşılayabilirsiniz. Firmamızın web sitesinde ki ürünler kısmından, Letgo profilimizden ve Facebook sayfamızdan sürekli yeni gelen ürünleri paylaşıyoruz. Buralardan seçeceğiniz ürünleri bize ulaşarak ayrıntılı fotoğraf ve videolarını isteyerek direkt olarak evinize sipariş geçebilirsiniz. Ödemelerinizi eşya teslimin de nakit olarak ya da banka havale yoluyla gönderebilirsiniz.

  • Almak istediğiniz İkinci el ev eşyası için bize ulaşım sağlayın.
  • En hızlı ve güvenli şekilde eşyalarınızı size teslim edelim.
  • Firmamız da ev için gerekli;
  • Beyaz eşyalar(Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Set üstü ocak, Fırınlı Ocak)
  • Mobilyalar(Koltuk Takımları, Yemek Odaları, Genç Odaları, Yatak Odaları, Gardroplar, Kanepeler) olmak üzere evinize ait bütün ufak ev gereçleri dahil firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Firmamız bizden almış olacağınız bütün ikinci el beyaz eşyalara 6 aylık firma bünyesinden garanti sağlamaktadır. İkinci el ev eşyası En ufak sorun çıkması durumunda, teknik ekibimiz ücretsiz hizmet sağlayacaktır. Sorunun büyük olması durumunda mağazalarımızdan seçeceğiniz farklı ürünlerle birebir değişim sağlamaktadır. Her hangi bir ücret ödemezsiniz.

İkinci El ev eşyalarınızı Garantili ve Hızlı şekilde taşımasını yapıyoruz.

Firmamız aracılığıyla ucuz ve garantili şekilde eşyalarınızın evden eve nakliyesini de yapabilirsiniz. İkinci el ev eşyası Bize ulaşım sağladıktan sonra ücretsiz keşif hizmetimizle evinize gelip fiyatımızı verelim. Kabul etmeniz durumunda eşyalarınızın anlaştığımız günde garantili olarak eşyalarınızı güvenle taşıyalım. Firmamız kırılma, sorun çıkması durumunda bütün ürünleriniz güvence ile garanti altına almaktadır.

 Beyaz Eşya da Teknik Servisimiz de vardır.

Bize başvurarak ikinci el ev eşyası tamir ettirmek istediğiniz ürünler hakkında bilgi verdikten sonra evinize teknik ekibimiz ücretsiz keşif kolaylığıyla size fiyat çıkaracaktır. Yaptırmanız durumunda en kısa sürede işlemler tamamlanacaktır. Tamir gören parçalar firmamız bünyesinde 2 yıl garanti altındadır. Fiyatın yüksek çıkması durumunda isterseniz mağazalarımızdan eskisini getir-yenisini götür kampanyamızdan da faydalanabilirsiniz. Eski beyaz eşyalarınızı alıp mağazamızdan istediğiniz ürünü alabilirsiniz. İsterseniz nakit olarak ödeyebilirsiniz. İster kredi kartına taksitle ödeme imkanımız da vardır.

 İkinci el ev eşyası olarak Sıfır İmalat da Yapıyoruz.

Firmamıza başvurarak ikinci ev eşyası Yatak odaları, Koltuk takımları, Gardroplar, Yemek odaları, Büro takımları, Genç odaları olmak üzere bir çok ürün olarak sıfır imalat da yapıyoruz. Yaptırmak istediğiniz ürünleri kataloglardan seçerek seçim yapabilirsiniz. Evinizdeki odalara göre de ebatlara göre de özel sipariş verebilirsiniz. Yaptırdığınız ürünler firmamız tarafından 24 ay garanti altındadır.

Hurdalarınızı ikinci ev eşyası olarak en yüksek fiyattan alıyoruz.

Satmak  istediğiniz hurdaları tarafımızca en yüksek fiyattan satın alabiliriz. Bu konu da açıklamamız gerekirse anlaşmalı hurdacılarımıza aracılığı ile eşyalarınızı daha yüksek fiyattan evinizden alıyoruz. Bize teknik serviste lazım olan parçaları alıp o şekilde teslim ediyoruz. Bu saye de yüksek fiyattan alım yapmaktayız.

 

Firmamıza iletişim numalarından ulaşabilirsiniz. Diğer makalelerimize ve ürünlerimizi görebilirsiniz. Sevgilerle