ikinci el mobilya ford

İkinci el Mobilya

İkinci el Mobilya

İkinci el mobilya olarak 0553 590 17 91 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz. ikinci el ev eşyalarınızı mobilyalarınızı en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Ankara’da ikinci el mobilya işi yapan bir çok firma vardır. Artık her mahalle de spot işi yapan mağazalar mevcuttur. Bu mağazalara gittiğinizde sizden en düşük fiyatlardan almaya çalışacaklardır. O yüzden bize sormadan ürün satmamanızı öneriyoruz. Firmamız Aydınlıkevler Spot eşya ve  ikinci el mobilya konusunda sektör de öncü, müşteri odaklı bir firmadır. Ankara’daki bütün ilçelere en hızlı hizmet sloganıyla 30 dakika da ulaşım sağlamaktayız. Aşağıdaki fotoğrafa tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İkinci El Mobilya da En yüksek Fiyat Garantisi!

ikinci el mobilya

İkinci el eşyalarınızı satmaya karar verdiyseniz yukarıdaki numaradan whatsapp kullanıyorsanız ayrıntılı fotoğraflarını atabilirsiniz. Biz de uzman danışmanlarımız sayesinde ne kısa sürede size fiyat teklifi vererek size dönüş sağlayacağız. Ankara’nın bütün ilçelerine ikinci el mobilya konusunda hizmetimiz vardır. Firmamız 3 mağazadan oluşmaktadır. Aydınlıkevler mah. şehit mustafa baş Caddesi No:60, Aydınlıkevler Mah. Uzayan Sok. No:7/A, Demetgül mah. Bağdat Caddesi No:18/C Demetevler/ANKARA’dadır.

 

İkinci el Mobilyalarınızı satmak istiyorsanız;

  • 0553 590 17 91‘e whatsappdan satmak istediğiniz bütün eşyaların fotoğraflarını gönderin.
  • En kısa sürede size dönüş yapalım.
  • Anlaşmamız durumunda sizin müsait olduğunuz zaman diliminde eşyalarınızı titizlikle evinizden alalım.

İkinci el Mobilya almak istiyorsanız, ister bizimle iletişime geçerek ya da Eşya almak istiyorsanız web sayfamızdaki ürünler kısmından, Facebook profillerimizden ya da Letgo profilimizden  ürünlerimize bakabilirsiniz. İstediğiniz ürünü ister mağazalarımızı ziyaret ederek kontrol edip satın alabilirsiniz ya da direkt olarak evinize isteyebilirsiniz. En hızlı şekilde satın aldığınız ikinci el mobilyalarınız en kısa sürede teslim edilecektir. Ankara’nın bütün ilçelerine 30 dakikada ulaşımımız mevcuttur.

 

İkinci el eşya da 1. Kalite hizmet sunuyoruz.

Teknik servis konusun da da müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Bozuk olan çamaşır, bulaşık, buzdolabı, kurutma makineleri ve bütün elektrikli ev aletlerinizin garantili olarak teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Ücretsiz keşif hizmeti ile personellerimiz evinize gelip size bir fiyat çıkartıyor. Yaptırmaya karar verirseniz en düşük fiyatla en kısa sürede ürünlerinizin teslimatını yapıyoruz. Yaptırmış olduğunuz parçalar firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Eğer ki yüksek bir meblağ çıkması durumunda eskisini getir, yenisini götür kampanyamızdan da faydalanabilirsiniz. Mağazamızdan iyi durumda olan beyaz eşyalar ile ücret ödeyerek takas gerçekleştirebilirsiniz. Sıfır ürün almak isterseniz anlaşmalı bayilerimizden sıfır ürün alabilirsiniz. Eski makinelerinizi biz alırız anlaşmalı bayilerimiz aracılığı ile indirim sağlayabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el eşyalar’da 36 aya varan taksitlendirme yapabilirsiniz.

 

İkinci el Mobilya’da Firmamız bünyesinde sıfır imalat da yapmaktayız.

Sıfır mobilya imalatı yaptırmak isterseniz firmamız bünyesinde yapmakta olan, koltuk takımları, yatak odaları, yemek odası, gardroplar, vestiyerler olmak üzere bütün mobilya ürünlerini sıfır olarak yapmaktadır. Ürünlerimiz firma garantisi altında 2 yıl garantilidir. Ürünlerimiz anlaşmalı kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçenekleri mevcuttur. Yaptırmak istediğiniz ürünleri önceki işlerimizden, kataloglardan seçebilir ya da vereceğiniz ölçüler ile ebatlarla yapabiliriz.

Hurda eşyalarınızı satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Hurda olarak satmak istediğiniz beyaz eşyalarınızı Ankara genelinde en yüksek fiyattan satın alıyoruz. Anlaşmalı hurdacılarımız sayesinde sizin vereceğiniz fiyatların üstüne satın alma olanağı sağlıyoruz. Teknik servisimiz olması dolayısıyla eşyalarınızı aldıktan sonra işimize yarayacak parçaları değerlendiriyoruz. Bu yüzden en yüksek fiyattan eşyalarınızı satın alabiliriz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara bünyesinde bütün ilçelerden eşyalarınızı satın alıyoruz. Firmamız Gürcistan, Suriye, Irak olmak üzere bir çok ülkeye spot eşya ihracatı yapmaktadır. Bu yüzden eşyalarınızı en yüksek fiyattan satın alıyoruz. İkinci el mobilyalarınızı satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Eşyalarınızı alalım.

İkinci El Mobilyalarınız için ulaşım sağlayabilirsiniz.

Son zamanlar da ikinci el eşya alım ve satım olmak üzere ekonomik yönden daralan vatandaşlarımızın hepsi 2. el eşya ya yönelim sağlamışlardır. Dışarıdan gelen öğrenciler, memurlar ve işçiler dolayısıyla sıfır eşyaların pahalı olması sebebiyle 2. el eşya satın almaktadır. Biz de firma politikamız nedeniyle sürekli temiz ve sorunsuz ürünler alıp satmaktayız. Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Ankara’daki işi bilmeyen bir çok kişi spot işi yapmaktadır. Firmamız 30 yıllık tecrübesiyle ikinci el mobilya konusunda öncü firmalardandır. Hem sizin için hem bizim için kazançlı ve kaliteli alışveriş için mağazalarımıza bekleniyorsunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.